LAIMĖ ŠVĘSTI KARTU

Pastarieji paskutiniai metai tik dar kartą pabrėžė mus supančių žmonių – šeimos, kaimynų, kolegų ir kitų bendruomenės narių svarbą vieni kitiems, tad šiais, 2022-aisiais metais, skelbiame, kad didžiausia laimė yra švęsti kartu – tarp žmonių ir su žmonėmis!

Kovo 20 d. pasitiksime, jau tradicija tapusią, Tarptautinę Laimės dieną, kuri kvies laimingomis akimirkomis džiaugtis bei dalintis ilgiau, nusitęsdama į laimingą savaitgalį! Šiais metais minėsime jau penktąją Laimės dieną, kuri akcentuosis į laimės kūrimą ir šventę tarp žmonių.

Bendruomenės ašis – žmonės, kurie būdami drauge, dalindamiesi idėjomis, gerais žodžiais kuria nepamatuojamą jėgą, išaugančią į didelį, šviesų ir, svarbiausia, LAIMINGĄ MIESTĄ. Tai – didžiulė vertybė, kurią puoselėti būtina – kasdien, visur ir visada. Laimės momentai gimsta mūsų kasdienybėje – parduotuvėje, spektaklyje ar važiuojant troleibusu, o juos visada lydi žmonės!

APIE LAIMĖS DIENĄ

2018 metais oficialiais Tarptautinės laimės dienos ambasadoriais Lietuvoje tapo projekto „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda, įsitikinusi, kad Kaunas yra laimingų žmonių miestas.
Švęsti laimę visame pasaulyje pradėta 2013-iais. Tarptautinė laimės diena – Jungtinių Tautų inicijuota šventė, siekianti stiprinti vieną svarbiausių emocijų kiekvieno žmogaus gyvenime – laimę. Jos ieškosime ir įvairiais formatais švęsime kasmet, kovo 20 d.

Per ankstesnes Laimės dienas kalbėjome itin svarbiomis temomis – apie visiems ir visur prieinamą laimę, tvarumo svarbą ir emocinę sveikatą. „Kaunas 2022“ komanda nėra vieninteliai Laimės dienos programos autoriai ir kūrėjai - prie šios dienos kūrimo kiekvienais metais kviečiame jungtis: muziejus, mokyklas, verslus, bibliotekas, būrelius, kavines ir skirtingas bendruomenes.

Mūsų tikslas - su jūsų pagalba sukurti patį laimingiausią festivalį, kurį švęstų kiekvienais metais ne tik Lietuva, bet ir visa Europa.

Laimės dienos
programos akcentai

Laikas: 12.00   Vieta: KTU Santakos slėnis, K. Baršausko g. 59  Parodos atidarymas-diskusija „Laimingas tvarus miestas – koks jis?“   
Laikas: 19.00–23.00  Vieta: KTU Ekonomikos ir verslo fakultetas, Gedimino g. 50, Kaunas  „Ateities ekskursija | Kelionės tikslas: Laimė“,...
Laikas: iššūkis galioja iki kovo 20 d. / Žygio starto laikas: 18.00   Vieta: Vienybės aikštė, Kaunas    Viešas žingsnių iššūkis visiems! Parsisiųsk #walk15 programėlę, registruokis...
Laikas: 11.50–14.00   Vieta: Kaunas 2022 biuras, Laisvės al. 36  Kovo 20-ąją Kaunas ir Kauno rajonas nusidažys visais įmanomais žalios atspalviais. Šiais metais...
Laikas: 9.00–19.00  Vieta: Pramonės pr. 14, Žalioji galerija, 1 salė, Prekybos miestelis „Urmas“  9.00–11.00 Pasveikinimas su Laimės diena...
Laikas: 17.30–18.00  Vieta: Vienybės aikštė, Kaunas   Laimės dieną ateik į Vienybės aikštę ir kartu su...
Laikas: 19.30–21.30   Vieta: VDU Botanikos sodas, Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas  Visos dienos kulminacija – šventinis renginys VDU Botanikos sodas Kaune.   Čia...
Laikas: 10.00–19.00 Vieta: Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16 Kovo 20 d. švęsime Laimės...
Rytas
Diena
Vakaras
Laimingos mokyklos

6:00–22:00

„Laimingų pojūčių baseinas“

Vieta: „Girstučio“ sporto kompleksas, Kovo 11-osios g. 26
Organizatorius: „Girstučio sporto kompleksas“

Visą dieną vaikams (iki 16 m.) įėjimas į baseiną nemokamas. Nuo 18:15 val. „Girstučio“ sporto komplekse visus lankytojus džiugins „AQUA“ treniruotė vandenyje, kuri suteiks gerų emocijų ir energijos. Duok laimei kelią baseine!


6:30–19:00

„Skaityk laimę“

Vieta: įvairios miesto vietos
Organizatorius: žurnalas „Laimė“
Kad ir kur bebūtum, tave aplankys LAIMĖ.


6:30–21:00

„Laimės pilnos treniruotės!“

Vieta: įvairios miesto vietos
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Sportas suvienija visus, o kai treniruotės tampa tikrų tikriausia laimės hormonų gamykla, abejonių nelieka – dalyvauti būtina! Linksmos, aktyvios, nutrūktgalviškos ir gerą nuotaiką žadančios treniruotės laukia visų be išimties.
6:30–7:30 val. Raumenų stiprinimo treniruotė („Šešios Trim“ sporto namai, Savanorių pr. 339B)
12.00–13.00 val. Joga (Šokių studija „Dance4fun“, Baltų pr. 81)
18.30–19.30 val. Funkcinė treniruotė („Šešios Trim“ sporto namai, Savanorių pr. 339B)
18.30–19.30 val. Yoga zoo – joga vaikams („Šešios Trim“ sporto namai, Savanorių pr. 339B)
19.30–20.30 val. Solo latino (Šokių studija „Dance4fun“, Baltų pr. 81)
20.00–21.00 val. Bėgimo + vaikų treniruotė (LSU lengvosios atletikos maniežas, Aušros g. 42)


7:00–9:00

„Laimės sklidini glotnučiai“

Vietos: Piliamiestis, Brastos g. 24, Kaunas; „Šilo namai“, Biržiškų g. 1, Kaunas
Organizatorius: „YIT Lietuva“
Tegul jūsų diena prasideda nuo laimės gurkšnio! „YIT Lietuva“ vaišina Kauno miesto gyventojus specialiai Laimės dienai paruoštais glotnučiais. Atvykite paragauti!


7:00–11:30

„Įsikrauk“ laimės laipiojimo centre „Miegantys drambliai“

Vieta: „Miegantys drambliai“, V. Krėvės pr. 49
Organizatorius: „Miegantys drambliai“
7 val. „NIRVANA su Mis Margo“ – unikali kvėpavimo mankšta įtraukianti pakilios muzikos, ramaus ritmo garsais, paprasto Pilateso / jogos pratimų sekomis ir visa tai apjungianti ritmišku kvėpavimu; 8 val. „MOTERŲ LAIPIOJIMAS“ – moterų susipažinimas su laipiojimu per neturalų bei intuityvų judėjimą; 9 val. „AKTYVINANTI TRENIRUOTĖ“ su kineziterapeute Sylwia padės išlaisvinti giliai glūdinčią energiją ir ją paruošti Laimės dienai; 10 val. paskaita-praktika „Į LAIMĘ PER KVĖPAVIMĄ“ su jogos instruktoriumi Ignu Čepuliu; 10:50–11:30 val. į Laimės dieną su „JOGA – asanų praktika“; Tarp užsiėmimų kviesime svečius paskanauti gaiviaisiais vaisių kokteiliais. Į renginį kviečiame visus: didesnius ir mažesnius, mamytes su vaikais, studentus, senjorus bei negalią turinčius žmones! Įėjimo kaina – 3 eur. (surinktos lėšos bus skirtos neįgaliųjų laipiojimo užsiėmimams organizuoti).


7:30–14:30

„Laimę kurkime drauge“

Vieta: Kauno „Vyturio“ gimnazija, Taikos pr. 51
Organizatorius: Kauno „Vyturio“ gimnazija
Su džiaugsmu tikimės su visa Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomene švęsti Laimės dieną. Tikslas – stiprinti gimnazijos bendruomenės laimės supratimą įvairių požiūrių kontekste. Ieškosime laimės lietuvių kultūroje ir literatūroje, atrasime laimingiausias pasaulio šalis, šoksime laimės šokius, skaitysime laimės skaitinius ir mėgausimės aromoterapija, muzikos terapija, piešime laimę, žaisime įvairius žaidimus ir kursime „laimės kokteilį“.


8:00–20:00

„Aš šoku gyvenimo džiaugsmą“

Vieta: Raudondvario gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris; Raudondvario kultūros centras, Instituto g. 1, Raudondvaris
Organizatorius: Raudondvario gimnazija ir Raudondvario kultūros centras
Raudondvario gimnazijoje ir kitose Raudondvario įstaigose bus dalinami lipdukai už šypsenas ir palinkėjimus. Raudondvario kultūros centre vyks šiuolaikinių (gatvės, šou, breiko ir kt.) šokių koncertas ir improvizacijos konkursas „Aš šoku gyvenimo džiaugsmą“.


8:30–19:00

„Laimės virusas KAVB“

Vieta: Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2, K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.
Organizatorius: Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB)
Laimės virusas KAVB sklis nuo pat ryto. Visą dieną nereikės mokėti delspinigių, o laukiant renginių džiugins smagios akcijos. Dieną pradėsime laimės šaltinio paieškomis su kineziterapeutu Dariumi Pakniu. Vidurdienį ieškosime bibliotekoje paslėptų laimės lobių, o vakare vyks susitikimas su knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ autore Rasa Sage, kurio metu jūsų lauks malonūs netikėtumai.


8:30–17:00

„Laimės dalybos. Laimės aktyvacijos“

Vieta: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.
Organizatorius: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras
Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras kviečia dalyvauti laimės loterijoje – pasukti laimės ratą ir praskaidrinti sau dieną maža dovanėle. Juk laime dalintis gera, o maži kasdieniniai džiaugsmai padaro gyvenimą laimingą.


8:30–11:30

„Laimė visiems“

Vieta: Kauno g. 21, Ežerėlis
Organizatorius: Ežerėlio kultūros centras
Netikėtai iš miško į Ežerėlį užklys miško žvėrys – Vilkas ir Briedis, kurie savo gera nuotaika džiugins Ežerėlio įstaigų ir bendruomenės žmones, ragins džiaugtis gyvenu bei būti laimingais! Miško žvėrys vaišins senolius laimės pyragu ir „laimonadu“ bei išties pagalbos ranką visiems, kuriems to reikės.


9:00–11:00

„Duok Laimei kelią“

Vieta: Kauno r. Bubių kaimas ir Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras, Mokyklos g. 4, Bubių kaimas
Organizatorius: Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras
Kauno r. Bubių kaimo senjorus aplankys Batniavos mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai. Jie dovanos senjorams laimės palinkėjimus ir žinutes. Senjorus pradžiugins suteiktu dėmesiu ir gera nuotaika.


9:00–17:00

„Laimingi – laimingiems!“

Vieta: Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13, Kaunas
Organizatorius: Maironio lietuvių literatūros muziejus
Kovo 20 d. nuo 9.00 iki 17.00 val. Maironio lietuvių literatūros muziejus švęs Tarptautinę laimės dieną! Kviečiame visus visus. Tėvelius su vaikučiais, senjorus ir studentus, mūsų bičiulius iš arti ir tolimo užsienio aplankyti Maironio lietuvių literatūros muziejų NEMOKAMAI. Pasižvalgykite po veikiančias parodas ir ekspozicijas, atraskite laimingiausias rašytojų gyvenimo akimirkas, išskaitykite „laimės receptus“ jų rankraščiuose, laiškuose, fotografijose... Maironio lietuvių literatūros muziejaus kolektyvas paruošė lankytojams malonias staigmenas – aplankę muziejų išsineškite laime kvepiantį laimo vaisių ir unikalią lietuvių rašytojo citatą apie tai, kas toji LAIMĖ yra. Užsukite ir sužinokite laimingų žmonių laimės receptą!
Šiemet Laimės dienos metu numatoma 100 skirtingų iniciatyvų, džiugu, kad ir mes galime būti jos dalimi, dalytis laime su mūsų mylimais lankytojais!


9:00–15:00

„Atrask laimę Valakupiuose!“

Vieta: Valakupių reabilitacijos centras, A. Juozapavčiaus pr. 34, Kaunas
Organizatorius: Valakupių reabilitacijos centras
Valakupių reabilitacijos centras visus visus, didelius ir mažus kiečia į svečius. Sportuokime, kurkime ir būkime laimingi kartu!


9:00–18:00

„Knygos į namus!“

Vieta: Laisvės al. 57, Kaunas
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Biblioteka dovanoja skaitymo džiaugsmą ir atveža į namus knygas tiems, kurie patys negali atkeliauti iki bibliotekos. Šia paslauga pasinaudoti gali laikiną neįgalumą turintys vartotojai, vyresni nei 70 m. senjorai, turintys judėjimo sunkumų bei žmonės, turintys neįgalumo pažymėjimą dėl fizinės negalios. Norintys svečiuose sulaukti bibliotekininko, kviečiami kreiptis į Jaunimo, meno ir muzikos skyrių, telefonu (8 37) 22 04 61 arba el. paštu jaunimas@kaunas.mvb.lt. O tie, pas kuriuos apsilankysime būtent kovo 20-ąją – Tarptautinę laimės dieną – sulauks malonios staigmenos.


9:00–10:00

„Pabusk laimingas su ryto joga“

Vieta: „Yoga Mode Studio“, Birželio 23-iosios g. 27a
Organizatorius: „Yoga Mode Studio“
Vienas geriausių dalykų, ką galime pasitelkti ryte – judesys. Jogos pamokoje išjudinsite kūną, susikaupsite ir pasikrausite energijos visai dienai!


9:00–18:00

„Laimingų namų diena“

Vieta: Vilniaus g. 56, Kaunas
Organizatorius: „Nuova Capital“
Laukiame visų, kurie svarsto apie naują būstą – pavaišinsime kava ir suteiksime informaciją apie „Nuova Capital“ Kaune vystomus naujų butų projektus.


10:00

Ekskursija „Laimingų bajorų reikalai mieste“

Vieta: Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius, Pilies g. 17
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Ar žinote, kaip atrodė bajoro diena? Kauno pilies seniūnas kviečia kartu keliauti į miestą – sutvarkyti reikalų. Išvykę iš pilies, per Mažąjį Vatikaną su Šv. Jurgio globa pasieksime miesto vartus, o bajoriškus reikalus baigsime tvarkyti prie Perkūno namo. Laukiami visi, nusiteikę pasivaikščioti po Kauno senamiestį. Jei esate laimingi naujai iškepti tėveliai, ši ekskursija – puiki proga kartu su mažyliu pakvėpuoti grynu oru ir sužinoti, kuo gyveno bajorai prieš kelis šimtus metų. Registracija telefonu (8 37) 300 672.


10:00–12:00

„Užsuk pasikalbėti!“

Vieta: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinys, Kovo 11-osios g. 24
Organizatorius: „Fluxus Labas, Dainava!“
Ar kada nors jauteisi vienišas, neturėjai kam pasipasakoti ar tiesiog norėjai susipažinti su nauju žmogumi? Laimės dieną įmanoma viskas! Užsuk tiesiog pabūti kartu, išgerti arbatos ir pasikalbėti pačioje Gričiupio rajono širdyje.


10:00–11:30

Ekskursijos po savivaldybės pastatą senjorams

Vieta: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybė
Taupomosios kasos (1938-1940 m.), tai vienas svarbiausių ir didžiausių valstybinių objektų, įgyvendintų prieš pat valstybės okupaciją. Išorė - monumentalus, aukštaūgis architektūrinis akcentas, sukuriantis nedidelį skverą priešais fasadą. Architekto Arno Funko funkcionaliai suplanuotos erdvės, Art Deco stilistika pasižyminti reprezentacinė operacijų salė, moderni inžinerinė įranga išskiria šį pastatą iš kitų. Ekskursijos metu apžiūrėsime charakteringus pastato aukštus, pneumatinio pašto įrengimo vietą ir liftus, papasakosime istorijas, lydėjusias jo atsiradimą. 

Registracija uždaryta. 


10:00–12:00

„Pasigrožėk gamta ir architektūra Fredoje“

Vieta: Bitininkų g. 31, Freda
Organizatorius: Gidė Rita Pauliukaitienė
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos moksleiviai dalyvaus pažintinėje ekskursijoje Fredoje. Plačiau susipažins su savo mokyklos apylinkių vaizdinga gamta ir architektūra, Lietuvos įžymių žmonių biografijos faktais.


10:00–17:00

Laimės diena gyvūnų viešbutyje „Pet House“

Vieta: Šventupės g. 28, Kaunas

Organizatorius: gyvūnų viešbutis „Pet House“ 

Romainiuose įsikūręs gyvūnų viešbutis „Pet House“, Laimės dienos proga, kovo 20-21 dienomis paslaugoms taikys nuolaidas.


10:00–12:00

„Laimingi“

Vieta: Vilkijos kultūros centras, Bažnyčios g. 23, Vilkija
Organizatorius: Vilkijos kultūros centras
Vilkijos kultūros centro darbuotojos susitiks su Vilkijos neįgaliųjų sąjungos nariais bendrai veiklai. Laimė – tai noras pažinti ir suprasti. Laimė – buvimas kartu ne tik su bendraminčiais, bet ir su kitokiais bendruomenės nariais. Susipažinimui panaudosime įvairius žaidimus, pakviesime kiekvieną pagalvoti, kas ir kada jam suteikė daugiausiai laimės, pasidalinti savo mintimis su visais, nupiešti kolektyvinį piešinį „Takeliu į vaikystę“. Pasimokysime šokių ir žaidimų. Pabaigoje pakviesime apibendrinimo pokalbiui apie praėjusį renginį.


10:00–18:00

Paroda „Lietuva litvakų kūryboje“

Vieta: Kauno miesto muziejaus Rotušės skyrius, Rotušės a. 15
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus parengtoje parodoje atskleidžiami populiariausi Lietuvos vaizdiniai tapyboje, grafikoje, poezijoje, romanuose, dainose, muzikoje, kine, teatre. Vieniems menininkams rūpėjo romantizuoto istorinio Vilniaus vaizdai, kitiems – gimtasis šetlas ar tradicinis Lietuvos peizažas, tretiems – vargani darbininkų kvartalai, miestų griuvėsiai ar Lietuva už spygliuotos tvoros. Parodą lydi specialiai regėjimo negalią turintiems lankytojams sukurtas audio gidas, nuodugniai pristatantis parodos turinį.


10:00–18:00

„Laimingi Petrauskų namai“

Vieta: Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius, K. Petrausko g. 31
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Kviečiame aplankyti M. ir K. Petrauskų skyriaus ekspoziciją „Valstybės teatras. Tautą burianti muzika“, kurioje daugiau kaip 200 eksponatų iš muziejaus rinkinio, skirtų įvairiausiems Valstybės teatro, operų ir baletų pastatymams, dirigentams, artistams, šokėjams, muzikantams ir memorialinius solisto K. Petrausko kambarius. Čia sužinosite, kaip kultūros asmenybės kūrė laisvą, kultūringą ir laimingą Lietuvą. K. ir M. Petrauskų skyriaus ekspozicijų lankymas pritaikytas asmenims su judėjimo negalia.


10:00–19:00

„Pasigauk laimę“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Visiems naujiems skaitytojams – skaitytojo pažymėjimai bus išduodami nemokamai.


10:00–11:30

„Laimės laiško rašymas“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, II a., Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Kompiuterinio raštingumo mokymai senjorams.


10:00–17:00

„Laimės valandos“

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejus, K. Donelaičio g. 64
Organizatorius: Vytauto Didžiojo karo muziejus
Laimės dienos proga muziejuje veiks laimės loterija, nemokama ekskursija ir speciali edukacinė programa. 10:00–15:00 val. – „Laimės loterija“ (įėjimas mokamas) vyks Didžiojoje salėje; 15:00–16:00 val. – ekskursija „Sėkmės istorijos“ (nemokama). Bus pasakojama apie sėkmingus archeologų radinius, laimėtus mūšius ir garsius karvedžius, sėkmingus muziejaus projektus. 16:00–17:00 val. – edukaciniai žaidimai (nemokami). Ekspozicinėse salėse lankytojai gaus įvairias užduotis, galvosūkius, dėliones.


10:00–12:00

Paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimas

Vieta: Alksnių g. 10, Giraitė, Kauno raj.
Organizatorius: Giraitės namai
Užsiėmimas iš dažyto smėlio yra puiki meninė priemonė leidžianti atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius, žaisti spalvomis, fantazuoti. Tikimės, kad šio užsiėmimo metu patirtos teigiamos emocijos atsispindės ne tik kiekvieno kūrinyje, bet ir veide.


10:00–11:00

„Arbatos valandėlė senjorų dienos centre“

Vieta: Senjorų dienos centras „Keturlapis Dobilas“, M. K. Čiurlionio g. 18-2, Kaunas
Organizatorius: Senjorų dienos centras „Keturlapis dobilas“
kviečiame Kauno miesto gyventojus ir svečius aplankyti Senjorų dienos centro „Keturlapis Dobilas“ senjorus, drauge išgerti arbatos, paragauti Laimės dienos pyrago ar tiesiog pasišnekučiuoti. Didžiausia mūsų laimė – būti kartu!


10:30

Ekskursija mamoms arba tėčiams su vaikais „KAUNIUKAS“

Vieta: bus patikslinta tik užsiregistravusiems
Organizatorius: „Kaunas IN“
Kviečiame kartu pasinerti į miestą, Nemuno ir Neries upių santakoje, pilną gyvybės ir netikėtų atradimų ne tik dideliems, bet ir mažiesiems miesto lankytojams. Ekskursijos metu kviečiame smagiai pakeliauti istorijomis apipintomis senamiesčio gatvelėmis, nuotykių labirintais ir susipažinti su senamiesčio personažais bei muzikos garsais, skambančiais iš L. Zamenhofo gatvės, miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus. Trukmė ~2 val.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 616 23828.


11:00–11:15

„Apglėbti Kamšos pažintinį taką“

Vieta: Kamšos pažintinis takas, Akademija, Kauno rajonas
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Tiek dideli, tiek maži renkamės apglėbti Kamšos pažintinį taką. Susikabinsime didelėmis ir mažomis rankelėmis, pasidalinsime savo gera energija, emocijomis, pakvėpuosime tyru oru drauge ir pasistengsime apglėbti pažintinį taką!


11:00–16:00

„Penkta koja“ laimei aktyvuojasi!

Vieta: Liepų g. 2, Linksmakalnis, Kauno raj.
Organizatorius: Penkta koja“

Laimė būna visokia, o pas mus ji – ant keturių kojų. Tokia laimė moka užkariauti kiekvieno širdį! Plačiai atveriame duris ir kviečiame pavedžioti beglobius keturkojus. Laimės kaip ir pasivaikščiojimų per daug nebūna.


11:00–12:15

„Kas slepiasi už lėlių teatro širmos“

Vieta: Laisvės al. 87A
Organizatorius: Kauno valstybinis lėlių teatras
Laimės dienos poga mūsų teatre numatyta edukacinė programa žmonėms su klausos negalia. Programos dalyviai susipažins su skirtingomis teatrinių lėlių rūšimis, akies krašteliu žvilgters į aktoriaus-lėlininko profesijos užkulisius, patys pamėgins valdyti lėles ir pravers duris į žiūrovų nelankomas teatro erdves. Partneriai – Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras.


11:00–12:30

„Pasinerk į laimę!“

Vieta: Kurtinių g. 1 D, Kaunas
Organizatorius: Kauno Panemunės socialinės globos namai
Technologijų entuziastų bendruomenės „Blaster“ nariai Panemunės socialinės globos namų gyventojus supažindins su įkvepiančiu virtualios realybės pasauliu ir padovanos naujas patirtis ir galimybę pasinerti į pačius neįtikinamiausius scenarijus! 


11:00–12:30

Sveikatingumo diena sporto ir šokio ritmu

Vieta: Kauno kartų namai, Sąjungos aikštė 13a
Organizatorius: Kauno kartų namai
Laimės recepto pagrindiniai ingredientai – gera nuotaika, judėjimas, šokiai, sportas ir buvimas bendraminčių (senjorų) gretose. Visais šiais komponentais norime pasidalinti su Kauno kartų namų ir miesto bendruomene. Renginio metu mokysimės šokio judesių, kasdieninės mankštos bei išbandysime save įvairiose smagiose rungtyse.


11:00

Edukacinis užsiėmimas „Laimės miesto herbas“

Vieta: Kauno miesto muziejaus Rotušės skyrius, Rotušės a. 15
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Kviečiame į užsiėmimą, kuriame susipažinsite su Kauno miesto herbu ir patys nusilipdysite molinį suvenyrą su Kauno simboliu tauru. Užsiėmimas tinkamas net 2-4 m. „bamblių“ laimei didinti. Registracija telefonu 8 610 82503.


11:00–17:00

„Laimingas susitikimas su tapyba“

Vieta: Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16, parodos „The Blind date“ ir „Kai tu šalia, aš galiu“
Organizatorius: Kauno paveikslų galerija
Kviečiame kartu patirti tapybą kitaip! Paveikslus ne žiūrėsime, bet liesime. Tapysime ne tik su teptukais, bet ir su rankomis!


11:00–17:00

„Laimė M. K. Čiurlionio akimis“

Vieta: M. K. Čiurlionio galerija, V. Putvinskio g. 55
Organizatorius: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Įėjimas nemokamas. Ekskursijos vyks 13:00 ir 15:00 val. (1 val. trukmės).
M. K. Čiurlionio galerija, V. Putvinskio g. 55 Aprašymas: renginio metu lankytojai kviečiami visą dieną žaisti, piešti ir patirti čiurlionišką laimę M. K. Čiurlionio galerijoje. Nemokamų ekskursijų metu sužinosite, kas didįjį kūrėją darė laimingu, kas džiugino, juokino bei suteikė jo gyvenimui prasmę bei, kokie paslėpti simboliai tai atspindi jo paveiksluose.


11:00–19:00

„Laimė yra šunys“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Šią dieną kviečiame pripildyti biblioteką laimės, gėrio ir linksmų žaidimų, užsukant pas mus su savo keturkoju bičiuliu. Visi, kurie į biblioteką ateis su augintiniais, bus pavaišinti „Caffeine LT“ kava, o šuniukų laukia „Kikos“ paruoštos dovanėlės. Kadangi ne visi keturkojai turi šiltus namus, o didžiausia laimė yra dalintis gerumu, kviečiame į biblioteką atnešti lauktuvių „Lesė“ globotiniams. Tai daryti galima ir nelaukiant Laimės dienos – bibliotekos darbuotojai visą savaitę iki renginio priims dovanėles ir jas perduos prieglaudos darbuotojams.


11:00–17:00

„Laisva dienelė!“

Vieta: Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Vilniaus g. 33, Kaunas
Organizatorius: Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Ką mes siūlome? Laisvę užsukti – muziejus atviras ir nemokamas visą dieną. Laisvę paklausti – muziejaus ekspozicijose tą dieną dirbs aukščiausio lygio savo srities ekspertai – istorikės, edukatorius, rinkinių saugotojas ir muziejaus vadovė! Laisvę bendrauti – muziejininkai paprastai dirba savo kabinetuose, archyvuose, bobliotekose, todėl galimybė pabendrauti visą dieną su lankytojais yra neįkainojama! Laisvę nedirbti – 5 muziejaus darbuotojos (eksponatų saugotojos ir kasininkė), kurios ekspozicijų salėse dirba net 6 dienas per savaitę ir turi tik vieną laisvadienį (!!!) sulauks papildomos laisvos dienelės! Mes teiksime laimę visiems – ir lankytojams, ir visiems darbuotojams!


11:00–18:00

Lidijos Kaleinikovaitės ir Bahadir Aksan fotografijų paroda

Vieta: Kauno fotografijos galerija, Vilniaus g. 2
Organizatorius: Kauno fotografijos galerija
Parodoje sukuriama erdvė apmąstyti gyvenimo laikotarpį, kai patirtis ir džiaugsmas susikerta su neišvengiamybe, bei iš naujo įvertinti su senatve susijusius vyraujančius stereotipus. Trapumas, nykimas ir mirtingumas tampa senatvės sinonimais, tačiau tai itin ribotai reprezentuoja tik mažą šio gyvenimo laikotarpio dalį. Eksponuojamuose kūriniuose senatvė suvokiama kaip sukauptos patirties, atminties, apmąstymų, orumo ir drąsos etapas.


11:00–13:00

„Pasidalink laime su kitais“

Vieta: „Akacijų užuovėja“ senelių globos namai, Akacijų g. 58
Organizatorius: G. Valaitytė, R. Viliūšytė, I Šulcaitė, A. Kemerzūnaitė

VDU studentės aplankys senelių globos namus ir suteiks jiems taip trūkstamo bendravimo džiaugsmo. Nei vienas globos namų gyventojas neturi jaustis vienišas ar pamirštas!


11:15–11:45

„Šuns ritmu“

Vieta: pikniko pieva šalia Kamšos pažintinio tako, Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: „Šuns ritmu“

„Šuns ritmu“ pristatys ir kartu su susirinkusia laiminga Akademijos bendruomene surengs įtraukiantį kanoterapijos užsiėmimą (šuniukų užsiėmimą).


12:00–13:00

Laimės valanda grožio salone „Skaidra“

Vieta: Mokyklos g. 1, Akademijia, Kauno raj.
Organizatorius: grožio salonas „Skaidra“
Visi, kurie atvyks, dalyvaus laimės loterijoje ir galės išbandyti šias procedūras: manikiūro, plaukų kirpimo, šukavimo ar gydomąją plaukų procedūrą. Likusieji dalyviai galės išklausyti paskaitą apie teisingą kasdieninę veido priežiūrą.


12:00–15:00

Laimės akmenukų dirbtuvės

Vieta: Pikniko pieva, šalia Kamšos pažintinio tako, Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: Akademijos bendruomenės centras
Dirbtuvėse bus galima apipavidalinti akmenėlius. Užsiėmimo dalyviai galės juos pasilikti sau arba palikti laimingoje vietoje, jog laimės rastų ar ją pastebėtų kiti.


12:00–14:00

Laimė gyvena čia

Vieta: Švč. Sakramento rektoratas Vilniaus g. 31, Kaunas
Organizatorius: Kauno senamiesčio draugija ir Švč. Sakramento rektoratas
Nuo 12 iki 13 val. – Šv. mišios už laimę. Nuo 13 iki 14 val. – ekskursija po Švč. Sakramento bažnyčią, kuri ilgam prigamins Laimės hormono! Ekskursijos metu susipažinsite su būsima nauja renginių erdve Kaune.


12:00–13:30

Edukacinė programa senjorams L. Truikio ir M. Rakauskaitės namuose

Vieta: L. Truikio ir M. Rakauskaitės muziejus, Fryko g. 14
Organizatorius: L. Truikio ir M. Rakauskaitės muziejus
programos metu namuose, kuriuose gyveno scenografas Liudas Truikys kartu su gyvenimo ir kūrybos drauge, operos soliste Marijona Rakauskaite, susipažinsite su šių žymių menininkų gyvenimo būdu ir pasaulėjauta. Pamatysite jų kūrybos vaisius ir rūpestingai sukauptą Rytų meno kolekciją. Klausydamiesi kanklių muzikos, dainuosime senovines lietuvių liaudies dainas bei vaišinsimės arbata.
Edukacinės programos vadovė – Dalia Bieliūnaitė.

Norėdami išsaugoti autentišką aplinką ir gerbdami šių namų tradicijas, priimame iki 10 asmenų grupę (visi atvykusieji bus prašomi nusiauti batus). Būtina išankstinė registracija tel. 8 37 22 99 67 arba el. paštu truikionamai@gmail.com.


12:00–15:00

„Pasigrožėk Kauno miesto panorama“

Vieta: Centre Hotel viešbutis, Žemaičių g. 31, Kaunas
Organizatorius: AB „Nuova Invest“, Centre Hotel viešbutis
Iš viešbučio Centre Hotel stogo terasos atsiveria išskirtinė ir
plati Kauno miesto panorama. Kviečiame užsukti bei pasidžiaugti visus norinčius!


12:00–14:00

„Švęskime Laimės dieną skambant muzikai“

Vieta: Lietuvos švietimo istorijos muziejus, Vytauto pr. 52, Kaunas
Organizatorius: Lietuvos švietimo istorijos muziejus
Ši diena muziejuje netradicinė. Skambant nuotaikingai J. Gruodžio konservatorijos auklėtinių atliekamai muzikai, kauniečiai ir miesto svečiai turės galimybę pakeliauti istorijos labirintais, išgirsti nuotaikingų pasakojimų.
Ateikite pas mus, nebūkite abejingi laimei. Ji tampa didelė, kai ji yra bendrystėje!


12:00–22:00

Panna cotta laimingiems!

Vieta: Daugirdo“ viešbutis, Daugirdo g. 4
Organizatorius: viešbutis „Daugirdas“ 
Laimės dieną kviečiame visus užsukti į svečius, o už šypsenas visus vaišinsime „Panna cotta!“ 


12:00–14:00

„Saldi staigmena“

Vieta: Medekšinės g. 17, Kaunas
Organizatorius: LSU Maisto saugos ir kokybės katedra

Laimės dienos proga „Gerumo namai“ seneliams saldžią staigmeną padovanos Lietuvos sporto universiteto Maisto saugos ir kokybės katedros atstovai.


12:00–14:00

„Skaitymas – tai kelias į laimę“

Vieta: Medekšinės g. 17, Kaunas
Organizatorius: bendruomenė „Naujieji Romainiai“

Bendruomenė „Naujieji Romainiai“ dovanoja „Gerumo namai“ seneliams metinę žurnalo „Savaitė“ prenumeratą.


12:00–14:00

Laimės dieną picerija „RO“ vaišins senelius

Vieta: Medekšinės g. 17, Kaunas
Organizatorius: picerija „RO“

Laimė yra tikra tada, kai ja dalijamasi. Romainiuose veikianti picerija „RO“ vaišins „Gerumo namai“ senelius. 


12:00–19:00

„Laimingi žmonės skaito ir geria kavą“

Vieta: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos bibliotekos „Aušros“ padalinys, Aušros g. 37
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos bibliotekos „Aušros“ padalinys
Žaliakalnio bendruomenė rodys laimei kelią į biblioteką. Vienai dienai „Aušros“ bibliotekoje įsikurs literatūrinė kavinė „Laimingi žmonės skaito ir geria kavą“, kurioje gardžia kava pavaišinsim kiekvieną. Prie kavos puodelio vyks pašnekesiai ir susitikimai su menininkais, rašytojais ir šiaip įdomiais žmonėmis, skambės gyvai atliekama muzika, bus galimybė dalintis laime, t.y. knygomis. Daugiau informacijos tel. +370 616 13981.


12:00–15:00

Laimės popietė grožio salone „VS“

Vieta: Liucijanavos g. 117, Kaunas

Organizatorius: grožio salonas „VS“

Laimė yra bendravimas ir tiesiog buvimas kartu. Grožio salonas „VS“, Laimės dienos proga, kviečia popietei prie kavos, arbatos puodelio bei jaukiam pokalbiui apie grožį. 


12:30–13:30

„Laimingų žmonių laimingas vidurdienis“

Vieta: KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto „Chill zona“, Studentų g. 50
Organizatorius: Kauno technologijos universitetas (KTU)
Energingas KTU pučiamųjų grupės „The BrassBees“ pasirodymas, spalvų ir teptukų akcija su KTU studijos „Menų kambarys“ vadovu Vytautu bei KTU Foto studijos iššūkis „Rūgšti, bet šypsena“. Jos metu bus fiksuojami laimo vaisius ragaujantys ir fotografui besišypsantys laimės ieškotojai. Jų nuotraukos talpinamos Instagram paskyroje @ktustudentlife. Daugiausiai patiktukų sulaukusioje nuotraukoje esantis žmogus bus pavadintas laimingiausiu ir apdovanotas KTU suvenyru! Taip pat kviečiame kurti linkėjimus, kurie po Laimės dienos bus atspausdinti Brailio spausdintuvu ir padovanoti Kauno aklųjų ir silpnaregių bendruomenei. Apsilankiusių laukia draugiška laimingų žmonių atmosfera ir dar šis tas suteikiančio laimės jūsų skonio receptoriams!


13:00

Edukacinis užsiėmimas „Tautiniai laimės decibelai“

Vieta: Kauno miesto muziejaus, Tautinės muzikos skyrius, L. Zamenhofo g. 12 / Kurpių g. 12
Organizatorius: Kauno miesto muziejaus
Kviečiame į nuotaikingą kelionę po muzikos instrumentų šalį. Susipažinsite su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais, išbandysite sutartinių karaokė ir patys generuosite laimės decibelus žoliniais skudučiais, mediniais trimitais, daudyte, būgnu, tabalais ir kt. instrumentais. Edukacinis užsiėmimas tinkamas ir asmenims su regėjimo negalia.
Registracija telefonu +370 37 422 295.


13:00–15:00

„Ačiū, kad saugai mano laimę“

Vieta: Kolpingo kolegija, Raguvos g. 7. Ėjimas į Kauno gaisrinę, adresu Nemuno g. 2. Ėjimas į Kauno m. centro policijos komisariatą, adresu Kęstučio g. 42
Organizatorius: Kolpingo kolegija
Kolpingo kolegijos studentai aplankys Kauno miesto gaisrininkus ir policininkus, norėdami jiems asmeniškai padėkoti už tai, kad kiekvieną dieną saugo ir gina mūsų laimę. Vaišins juos keksiukais ir laimo kokteiliu, nešdami pagrindinę žinią – „ačiū, kad saugai mano laimę“.


13:00–15:00

„Žaidime vyksta stebuklai“

Vieta: Kauno kultūros centras / KKC, mažoji salė, Kęstučio g. 1
Organizatorius: Kauno kultūros centras
Nuotaikingos teatrinės improvizacijos senjorams. Improvizacijas ves bei bent trumpam aktoriais tapti padės Kauno Kazio Binkio teatro režisierė Nida Žilinskienė.


13:00–15:00

„Užsuk pasikalbėti!“

Vieta: „Berželis“ – Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Taikos pr. 113B (džiuginant orams, susitikimas persikelia į Draugystės parką, Taikos pr. 87)
Organizatorius: „Fluxus Labas, Dainava!“
Susitikime pabendrauti ir pasidalinti laime Dainavoje. Kartu su savimi turėkite šypseną ir gerą nuotaiką, o jeigu tai netyčia pamiršite namuose, nesijaudinkite, šiltas emocijas sukursime drauge!


13:00–14:00 ir 18:00–19:00 val.

„Atrask laimę tarp gyvūnų“

Vieta: prekybos ir pramogų centras „Mega“, II a., Islandijos pl. 32, Kaunas
Organizatorius: „Zoopark“
Ar žinai, kad Kaune gali iš arti susipažinti su įdomiosiomis surikatomis, ilgaamžiais vėžliais, spalvingomis papūgomis, egzotišku tukanu ir paslaptingais šikšnosparniais? Gyvūnai – tai laimė! Laimė pažinti, bendrauti, atrasti, glostyti… Atvyk į „Zooparką“, dalyvauk specialioje laimės ekskursijoje ir atrask laimę tarp gyvūnų! Reikalinga išankstinė registracija. 13 val.: https://goo.gl/forms/7BLMdds0J5UAZm9V2
18 val.: https://goo.gl/forms/z5B4ohu2hp0ksqKQ2.


13:00–14:00

„Laimingi, nes ekologiški“

Vieta: M. Žilinsko dailės galerija, I a., edukacinė erdvė, Nepriklausomybės a. 12
Organizatorius: Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinys Mykolo Žilinsko dailės galerija
renginio metu vyks rezginėlių (tinklinių terbelių) gamyba iš savo senų marškinelių. Turėti marškinėlius!


13:00–15:00

„Sek paskui pasaką“

Vieta: Vaikų literatūros muziejus, K. Donelaičio g. 13
Organizatorius: Maironio lietuvių literatūros muziejaus Vaikų literatūros skyrius
Ateik į Pasakų namą ir gauk laimės porciją! Kviečiame patirti pasakos išmintį, persirengiant personažo kostiumu, skaitant ištrauką, žaismingai improvizuojant!


13:00–14:00

„Laimingas piešimas“

Vieta: „Knygų ministerija“, Laisvės al. 29, Kaunas
Organizatorius: Kauno specialioji mokykla
Kauno specialiosios mokyklos mokiniai labai mėgsta piešti. Jie meta sau iššūkį – pieš jiems neįprastoje erdvėje – miesto kavinėje. Pažadame surengti įspūdingą, šiek tiek kitokią piešinių parodą.


13:30

Edukacinis užsiėmimas „Laimės ir grožio paslaptys pagal K. Petrauską“

Vieta: Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius, K. Petrausko g. 31
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Tarpukario Lietuvoje moterys grožį puoselėdavo K. Petrausko vardiniu muilu, tačiau jis buvo ne toks jau ir pigus. Tad galėjusios nusipirkti šio muilo gražuolės jautėsi labai laimingos. Kviečiame pasigaminti šio muilo repliką su dėžute. Gamindami kvapnų muilą, susižinosite ne tik tarpukario moterų grožio paslaptis, bet ir susipažinsite su Kipro Petrausko asmenybe, jo kūrybine veikla ir pomėgiais.
Turime galimybę užsiėmimą pravesti ir asmenims su judėjimo negalia.
Registracija telefonu (8 37) 731 184.


13:30–17:30

„Laimingas pavasaris VDU Botanikos sode“

Vieta: VDU Botanikos sodas, Ž. E. Žilibero g. 6
Organizatorius: VDU Botanikos sodas
13:30–14:30 val. laimingų arbatų degustacija ir pasivaikščiojimas po pavasarėjantį Botanikos sodą, ieškant pirmųjų žiedų. 14:30–15:15 val. šokis, pakeliantis nuo žemės. Šokių studija „Viena linija“ kviečia visus Kauno ir Kauno rajono lininių šokių šokėjus ir jiems prijaučiančius dalyvauti. 15:30–16:30 val. „Kodėl reikia slėptis po lapu?“, vaistininko farmacininko Virgilijaus Skirkevičiaus paskaita.


14:00

Pažintis su Pilies skyriaus ekspozicija

Vieta: Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius, Pilies g. 17
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Laukiame visų istorijos entuziastų, kuriems iki pilnos laimės reikalinga kasdieninė istorijos dozė.
Pritaikyta ir asmenims su regos negalia. Registracija telefonu (8 37) 300 672.


14:00–18:00

„Aplankykime atokiai gyvenančius senelius“

Vieta: Ežerėlio pagrindinė mokykla, Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r.
Organizatorius: „Fluxus Labas! Zapyškis“

Laimės dieną miškingose Zapyškio apylinkėse bus lankomi atokiose vietose gyvenantys senoliai, kuriems kultūrą „pasiekti“ sunku. Senolius lankysime kartu su Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokiniais. Su senoliais ne tik bendrausime, bet ir vaišinsime mokinių keptais citrininiais keksiukais. O kad miško keliuose neužklimptume, mums pagelbės J. Vitkaus inžinerinio bataliono kariai su savo transportu.


14:00–21:00

„Lediniai laimės burbuliukai“

Vieta: S. Daukanto g. 23, Kaunas, restoranas „Višta puode“
Organizatorius: restoranas „Višta puode“
Laimė yra, kai vyresnieji šeimos nariai mažiesiems skiria laiko pasivaikščiojimams drauge! Todėl laimės dienos proga visus mažuosius ir jų tėvelius, vyresnius brolius ir seseris, seneles ir senelius, leidžiančius pavasarišką popietę kartu, vaišiname naminių ledų burbuliuku. Mažiesiems turėsime paruošę užduotėlių, o vyresnėliams garantuojame jaukią aplinką ramiam atodūsiui po dienos skubėjimo.


14:00–15:00

„Vaiko šypsena yra laimė“

Vieta: „Girstučio“ sporto kompleksas, Kovo 11-osios g. 26
Organizatorius: Futbolo akademija „Herojai“
Futbolo akademijos „Herojai“ treneriai, pasitelkdami į pagalbą vaikų superherojus, praves linksmus žaidimus, estafetes futbolo tematika. Mūsų šūkis šiai progai: „Mes striksėsim, šokinėsim, laimę gaudyti padėsim! Pasitelkę herojus, super laimės tikrai bus!“


14:00–15:00

„Laimės receptai“

Vieta: Garliavos slaugos ligoninė, Vytauto g. 61
Organizatorius: „Liuteronų diakonija“, Garliavos vaikų ir jaunimo užimtumo klubas „Mūras“
Garliavos vaikų ir jaunimo užimtumo klubas (VšĮ „Liuteronų diakonija“) kartu su Garliavos krizių centro moterimis Laimės dienos išvakarėse keps gardžius bei kvapnius citrininius pyragus, o vaikai kurs laimės receptų atvirlaiškius. Kovo 20-ąją – Laimės dieną – 14 val. pyragais vaišintis ir atvirlaiškiais dalintis keliausime į kaiminystėje įsikūrusią Garliavos slaugos ligoninę. Prie arbatos tiek jaunimas, tiek senjorai galės padiskutuoti, koks gi yra jų laimės receptas.


14:00–16:30

Jungtinė ekskursija „Dramatinė Kauno dramos ir muzikinio teatrų istorija“

Vieta: Kauno valstybinis muzikinis teatras, Laisvės al. 91
Organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras
14:00 val. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, 15:00 val. perėjimas į Nacionalinį Kauno dramos teatrą (Laisvės al. 71). Pabaiga – 16:30 val.
NEMOKAMA. Būtina registracija: bit.ly/NKDTekskursija. Daugiau informacijos tel. 8 687 52649.


14:00–15:00

A. Morozovo fotografijos parodos „Kauno veidai: Šančiai“ atidarymas

Vieta: Kauno miesto poliklinika, Šančių padalinys, A. Juozapavičiaus pr. 72, II a.
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Parodoje pristatomos penkiolika fotografo Artūro Morozovo fotografijų, meistriškai atskleidžiančių savitą Kauno rajonų charakterį, ten esančias bendruomenei svarbias vietas, objektus, simbolius bei, žinoma, žmones. Pradėjusi kelią senamiestyje, paroda jau buvo rodyta Vilijampolės ir Šilainių gyventojams. Šįkart kviečiame jas atrasti Šančiuose.


14:00–16:00

„Aš ir mano mažasis draugas“

Vieta: „Penkta koja“, Liepų g. 2, Linksmakalnis, Kauno raj.
Organizatorius: „Būkime drauge“
Mūsų mažieji draugai šuniukai ir katytės šiuo metu gyvena laikinuose namuose ir jiems yra neramu dėl ateities. Norėdami suteikti jiems džiaugsmo ir bent trupinėlį laimės, mes vyksime pas juos ne tik su gera nuotaika, meile, bet ir atvešime skanumynų. 


14:00–19:00

„Laimės paieška“

Vieta: Smalininkų g. 9, Kaunas
Organizatorius: Patria
Siūlome dalyvauti orientaciniame žaidime „Laimės paieška“ miesto centre, kur rinksime laimingiausią „selfie“, kviesime pritraukti laimę magnetų dirbtuvėse ir vaišinsime laimingu maistu.


14:00–15:00

„Laimės nebus per daug“

Vieta: Kalniečių parkas (pagrindinis pėsčiųjų takas)
Organizatorius: Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Kauno viltis“
Kviečiame Kalniečių parko lankytojus, praeivius prisijungti prie mūsų bei leisti sau linksmai ir dinamiškai praeiti (kuo keisčiau) Kalniečių parku. Kompanijos vedliai – sutrikusio intelekto žmonės, kurie dalyviams padovanos savo gamybos darbelius.


14:00–15:30

„Sportuok su šypsena“

Vieta: Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinika, Eivenių g. 2, Kaunas
Organizatorius: Sporto klubas „Startukas“
Šiame klinikų skyriuje esantys vaikai su vaikų sporto klubo „Startukas“ treneriu, pagal vaikų galimybes, atliks smagias sportines užduotis, varžysis, daugiau sužinos apie sporto naudą. Klinikos „Dantų estetika“ specialistė papasakos apie dantų priežiūrą, parodys kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti savo dantis. Vaikų lauks dovanėlės ir prizai.


14:00–15:00

„Laimės diena zoologijos sode“

Vieta: Lietuvos zoologijos sodas, Radvilėnų plentas 21, Kaunas
Organizatorius: Kauno zoologijos sodas
Lietuvos zoologijos sodas Laimės dieną nori skirti kurtiesiems miesto gyventojams ir supažindinti juos su zoologijos sodu, jo gyventojais. Ne visos laimingos istorijos yra aprašomos informacinėse lentelėse, todėl tai bus puiki proga su jomis susipažinti.


14:00–17:00

„O gal duoti smagiau nei gauti?“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vaikų centras, I a., Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Kūrybinės laimės skirtukų dirbtuvėlės, koliažų gamyba ir žaidimai.


14:00–15:30

„Nokstanti laimė“

Vieta: Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras, II a. salė, Vasario 16-osios g. 8, Garliava
Organizatorius: Garliavos sporto ir kultūros centras
Garliavos daugiabučių vienišiai, senjorai (ir ne tik) laimę nokins su vaikų liaudies šokių grupės „Tauškutis“ ir „Sikstos“ šokiais bei netikėtomis liaudiškomis užuominomis, kuriomis dalinsis etnokultūros ekspertė, kviesdama ieškoti atsakymų. Užrašysime vaikystės „zbitką“ ir vaišinsimės saldžia laimės arbata.


14:00–16:00

„Surask laimę ant sofos“

Vieta: „Kauno baldai“, Drobės g. 66
Organizatorius: „Kauno baldai“
Kviesime pas save į svečius Kauno savivaldybės globos namų vyresniuosius auklėtinius susipažinti su „Kauno baldais“, jų istorija. Vyks ekskursija gamybinėse patalpose, kur bus parodytas visas sofos gamybos procesas, supažindinama su naudojamomis medžiagomis, įrengimais. Po ekskursijos savo svečius pakviesime į mūsų ekspoziciją, kur bus galima apžiūrėti gaminamą asortimentą.


14:30–17:30

„Gyvoji biblioteka“

Vieta: Kauno „Akropolis“, III aukštas
Organizatorius: „Gyvoji biblioteka“
Iniciatyva skirta susitikti su savo turimais stereotipais. Atvykus į „Gyvąją biblioteką“ kviesime skaityti „gyvąsias“ knygas, kurios turi daug ką pasakyti besidomintiems atskirtį ir diskriminaciją patiriančių žmonių gyvenimu. Interaktyvioje erdvėje sukursime galimybę sugriauti nežinios ir baimės sienas. Atvyk susipažinti! Daugiau informacijos Facebook: @Gyvoji.Biblioteka.


15:00

Ekskursija „Sienografų pasivaikščiojimas“ Kauno senamiesčio dienos centro vaikams

Vieta: bus patikslinta tik užsiregistravusiems
Organizatorius: „Kaunas IN“
Sakote, nėra tokio žodžio „sienografas“? Galbūt esate teisūs, bet kaip pavadinti gatvės meno, grafičių ar mažosios architektūros ir kitų meno pėdsakų už galerijų ir muziejų sienų stebėtoją? Kviečiame tapti Kauno sienografais ir leistis į ekskursiją, kuri kaskart vis kitokia: nuo senamiesčio „Senelio išminčiaus“ iki A. Mapu paminklo ar centre – nuo Kiemo galerijos iki unikalios J. Mačiūno aikštės. Ir tikrai tikėtina, kad kiekvieną kartą atrasime vis naujų akcentų ar naujų piešinių, o kai kurie darbai jau gali būti ir baigę savo gyvenimą. Tuo Kauno sienos ir gatvės nuostabios – jos niekada nemiega, nesiskundžia, nereikalauja ir nedeklaruoja. Jos gyvena. Trukmė ~2 val. Būtina išankstinė registracija tel. +370 616 23828.


15:00–19:00

„Sveikas gyvūnas – laimingas šeimininkas“

Vieta: Traukiniuose maršrutais Kaunas–Vilnius 15:45 val. ir Vilnius–Kaunas 17:50 val.
Organizatorius: LSMU VF VA Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika ir „Lietuvos geležinkeliai“
„Lietuvos geležinkeliai“ organizuoja dieną atvirą keleiviams su gyvūnais. LSMU VA VF Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikos gydytojai, pasiruošę „mini“ priimamajį vagone, konsultuos visus norinčius įvairais klausimais apie gyvūnus.


15:00–17:00

Laimės dienos šypsena

Vieta: Vilniaus g. 16 (lauke)
Organizatorius: G. Mitkutė, I. Drobnytė, I. Alasauskytė, S. Šeštokaitė, K. Beinytė
VDU Kūrybinių industrijų studentai Tarptautinę laimės dieną nori pasitikti kartu su visais Vilniaus g. praeiviais ir vaikais iš dienos centro! Skambės muzika, vyks įvairiūs pasirodymai, o jų metu vaišinsime jus arbata bei skanumynais. Užsukit pasilabinti!


15:00–17:00

20 proc. nuolaida konditerijos gaminiams

Vieta: restoranas „Miesto sodas“, Kaunas

Organizatorius: restoranas „Miesto sodas“
Ko reikia iki pilnos laimės? Saldumynų! Laimės dieną nuo 15 iki 17 val. visiems konditerijos gaminiams taikoma 20 proc. nuolaida.


15:00–17:00

„Laimės gijos“

Vieta: Kauno kultūros centras / KKC, 200 a., Kęstučio g. 1
Organizatorius: Kauno kultūros centras
Kauno kultūros centro tekstilės studijos „Gijų sodai“ vadovė Agnietė Janušaitė ves kūrybines dirbtuves: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“. Jų metu susipažinsite su tapiserijų audimo būdu ant mažų rėmėlių ir projekto idėja – kurti mažą tapiseriją Lietuvai, kuri taps vieno didelio kūrinio dalimi.


15:00–17:00

„Sparnuotosios svajonės“

Vieta: Lietuvos aviacijos muziejus, Veiverių g. 132, Kaunas
Organizatorius: Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija ir Lietuvos aviacijos muziejus
Į renginį kviečiami vaikai iš Vaikų dienos centro „Meilės lašelis“ bei Sveikatos ir integracijos klubo „Sauliukas“. Koks vaikas nesvajoja tapti lakūnu? Muziejaus darbuotojai vaikams papasakos apie aviaciją, leis „paskraidyti“ parasparnio simuliatoriumi, vaikai galės nulipdyti ar nupiešti labiausiai patikusį lėktuvą. Kiekvienam dalyvavusiam vaikui bus įteiktas dalyvio pažymėjimas, o renginio pabaigoje paragausime laimės torto.


15:00–18:00

„LaimINNgas“

Vieta: K. Donelaičio g. 27, Kaunas
Organizatorius: „Park Inn by Radisson Kaunas“
15:00–18:00 val. atėjusius svečius į mūsų „Ginger“ barą ar „Diverso“ restoraną vaišinsime kava ir mini desertu.
Mes irgi švenčiame laimę! Prisijungiame prie Tarptautinės laimės dienos ambasadorių „Kaunas 2022“ švęsti Laimės dienos. Kovo 20-ąją visus, aplankiusius mus restorane „Diverso“ ir „Ginger“ bare, vaišiname kava su saldžia staigmena! Kava visada yra didelė laimė. 


15:00–16:00

„Sukurk savo laimės koliažą“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vaikų centras, I a., Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Kūrybinis IT užsiėmimas.


15:00–16:00

„Laimės saldainių gamybos pamokėlė“

Vieta: „Šokoladinė“ (už jos durų esančioje šokolado manufaktūroje), M. Daukšos g. 48-1, Kaunas
Organizatorius: „Šokoladinė“
Programos metu sudalyvausite akloje degustacijoje, pamatysite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai ir tuščiavidurės figūros, kurių gamybos procesas yra identiškas viso pasaulio šokolado manufaktūrose, galėsite išbandyti save gamyboje ir pasigaminti pačių šviežiausių saldainių, išsilieti norimą figūrėlę ir padekoruoti ją laimės simboliu – žaliosios citrinos skonio šokoladu. Norint dalyvauti, reikalinga išankstinė registracija telefonu 8 686 42840. Renginys mokamas, tačiau taikoma 50 proc. nuolaida, todėl Tarptautinės laimės dienos proga kaina – 6 eurai.


16:00–19:00

EBRU edukacija „Vanduo“

Vieta: Kauno „Ebru Art“ studija, Minties rato g. 10
Organizatorius: „Meda Project“
Edukacijos metu šeimos praktiškai prisimins ir išmėgins mūsų protėvių baltų gebėjimus įkalbėti vandenį. Po šios įžangos šeima perkels emocijas ant vandens paviršiaus „EBRU meno – tapymo ant vandens“ technikos pagalba ir skirtuko pavidalu, šias emocijas išsineš į namus. Dėl riboto galimo vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija.
Seminaro metu tėveliams atsakysime į pagrindinius klausimus:
- kas tas emocinis intelektas (EQ)?
- dėl ko jį svarbu lavinti?
- kaip tai daryti šeimoje?
- ir svarbiausia, nuo ko pradėti?
📍Seminaro metu kiekviena šeima ar vienas šeimos narys sulauks individualios informacijos apie save, savo šeimos stipriąsias ir silpnasias puses. Šių seminarų tikslas suteikti tėvams praktines žinias, kurios bus panaudojamos kasdienybėje.


16:00–18:00

„Laimės diena: teigiamos emocijos“

Vieta: Lubinų g. 155, Kaunas

Organizatorius: vaikų darželis „Tiškutis“ ir V. Kudirkos bibliotekos Romainių padalinys

Vaikų darželis „Tiškutis“ ir V. Kudirkos bibliotekos Romainių padalinys su Laimės diena sveikins Romainių gyventojus.


16:00–16:30

„Laimingi, nes jaučia“

Vieta: M. Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12
Organizatorius: Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinys Mykolo Žilinsko dailės galerija
Ekskursija po neregiams skirtą ekspoziciją. Grupė iki 10 žmonių. Išankstinė registracija tel. nr. 837 322 549.


16:00–18:00

„Laimės miestelio gyventojų iniciatyvos“

Vieta: Mokyklos g., Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Fotografuosimės, piešime „laimės laikrodį“, skaitysime poeziją, pasakosime apie Akademijos miestelio kūrimąsi.


16:00–18:00

„Laimės sausainis“

Vieta: P. Lukšio g. 60 (įėjimas prie „Trolių picos“)
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Dekoruosime sausainius, rašysime žinutes ir palinkėjimus bei šia sukurta laime dalinsimės su aplinkiniais rajono gyventojais Čečėnijos aikštėje.


16:00–19:00

„Laimės dieną – nerk į autosportą“

Vieta: aikštelė prie Kauno pilies
Organizatorius: Kauno technikos kolegija
Kauno technikos kolegijos autoklubo atstovai kvies išmėginti lenktynių simuliatorių, sudalyvauti virtualiose lenktynės, pasijusti lenktynininku ir laimėti prizus.


16:00-17:30

„Virtualiai reali laimė su KTU IF“

Vieta: KTU Informatikos fakultetas, Studentų g. 50
Organizatorius: KTU Informatikos fakultetas
Kovo 20 d. 16 val. į KTU Informatikos fakultetą pasikrauti savo laimės baterijos atvyksta Kauno maltiečių vaikų dienos centro vaikai, kurie dalyvaus virtualiosios realybės užsiėmimuose. Nors žiemą jau išvijome, paslidinėsime virtualiai. Filmų mėgėjų lauks virtuali „Matrica“ – būkite atsargūs, už kampo tyko agentai Smitai! Laimės rodyklė dar labiau šoktelės į viršų, sužaidus informatikiškąjį „Kahoot“. Svečiams pažadame gerą nuotaiką, staigmenas ir virtualiai realius įspūdžius!


16:00

Laimės dienos šventė „Laimė yra Palemonas“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Palemono padalinys
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Palemono padalinys
Dalinsimės laimės receptais iš kurių iškepsime didelį laimės pyragą ir pakviesime vaišintis visus.


16:00–20:00

Laimės diena III forto kareivinėse

Vieta: Kauno tvirtovės III fortas, Titnago g. 23 (43)
Organizatorius: Kauno tvirtovės parkas
Garliavos apylinkių „Sąnašos“ bendruomenė kartu su III-iojo forto įgula ir Kauno tvirtovės parku kurs Laimės dieną III-iame forte. Organizuosime ekskursiją – „Lietuvos kariuomenės uniformų paroda nuo 1990 m. iki mūsų dienų“. Taip pat vyks edukacija, III-iojo forto arbatos degustacija. Bus paruoštas įvažiavimas su neįgaliųjų vežimėliais. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacija „Sraunija“. 


16:30–17:30

„Pojūčių kelionė Saulės (Laimės) link“

Vieta: Saulės laiptai (nuo V. Putvinskio gatvės iki Vaistinės skerstgatvio)
Organizatorius: „Fluxus Labas, Žaliakalnis!“
Saulė priEINAma visiems. O laimė? Susivienijusios trys Vaistinės gatvelės kartos 163 žingsnių kelionėje kvies (ne)uosti, (ne)matyti, (ne)girdėti, (ne)lytėti, (ne)skanauti. Ateik ir PAJUSK laimę drauge!


16:30–20:00

Nemokamos ekskursijos po Vilijampolę: kurtiesiems ir ne tik

Vieta: Vilijampolė, prie Kriščiukaičio g. 21 namo („Degantys akmenys“)
Organizatorius: Gidas Deimantas Ramanauskas
Ekskursijos metu susipažinsime su Vilijampolės ir čia gyvenusių žmonių istorija, gyvenimo sąlygomis, kasdienybe, pasivaikščiosime po Vilijampolės mikrorajoną ir apžiūrėsime išlikusias autentiškas vietas. Ekskursija vyks du kartus:
1-a grupė – 16:30 val. (su vertimu į gestų kalbą)
2-a grupė – 18:30 val. (reikalingi prožektoriai)
Ekskursijos trukmė: 1,5 val. Einant į ekskursiją reikėtų pasiimti pakankamai šiltus rūbus, patogią avalynę ir gerą nuotaiką. Registracija nebūtina.


17:00

„Judėk laisvai!“

Vieta: Ilgakiemio laisvalaikio salė, Pajiesio g. 1, Ilgakiemis, Kauno r. 
Organizatorius: Kauno rajono Samylų kultūros centro Ilgakiemio laisvalaikio salė
Nemokama treniruotė visai šeimai. Treniruotės metu bus naudojamos įvairios jėgos stiprinimo priemonės: gumos, svareliai, kamuoliai. Po treniruotės vaišinsimės žaliosios citrinos gėrimu.


17:00–19:00

„Laimė gali būti ir... šaškės!“

Vieta: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Šilainių filialas, Baltų pr. 81
Organizatorius: „Fluxus Labas, Šilainiai!“
Kviečiame senjorus ir jaunimą džiugiai praleisti vakarą! Išbandykite jėgas šaškių žaidime – jaunimas šaškių lentą bandys užkariauti savo energija, vyresnieji galės pasidalinti savo patirtimi bei žaidimo subtilybėmis. Kaip manote, kas nugalės? Dalyvavimas nemokamas. Registracija renginio vietoje.


17:00–18:15

„Renginys IT naujokams!“

Vieta: „Kaunas Coding School“, Vytauto pr. 24, 2 aukštas
Organizatorius: „Kaunas Coding School“
Šiuo metu pasaulyje yra daugiau nei 1,3 mlrd. interneto svetainių ir šis skaičius kas minutę vis didėja. Ateityje situacija nekis, nes ir toliau augs interneto svetainių pritaikomumas mobiliesiems įrenginiams, gerės vartotojų patirties rodikliai ir tam skirti sprendimai, o auganti pradedančiųjų programuotojų pasiūla skatins verslus dar aktyviau kurti, naudoti ir atnaujinti savo interneto svetaines, todėl nepraleisk progos sužinoti daugiau apie WEB kūrimo tendencijas iš srities profesionalų! Registracija: info@kaunascoding.lt (renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius – ribotas, todėl labai prašome pranešti apie dalyvavimą).


17:00–19:00

Adeo Web „Laimės diena su gyvūnais“

Vieta: Šv. Gertrūdos g. 46 („Nuaras“); Partizanų g. 15 („Katino Svajonė“)
Organizatorius: „Adeo Web“
Laimės dieną „Adeo Web“ kolektyvas lankys „Katino Svajonės“ ir „Nuaro“ gyvūnų globos namus. Laimės dieną skleidžiame laimę visiems, įskaitant ir mūsų keturkojus draugus!


17:00–18.30

Spektaklis-žaidimas „Pempinės“ iš ciklo „Gyvosios istorijos“

Vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74a
Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
„Gyvosios istorijos“ – tai spektaklis-žaidimas, kviečiantis pasinerti į istoriją kaip į kultūrinę, buities, papročių, kasdieninio gyvenimo detalių visumą. Istorija čia suvokiama per socialines vertybes – giminystę, kaimynystę, bendramintiškumą (o taip pat per lietuviui įgimtą žemdirbišką kultūrą). Tai teatrinis vyksmas, džiaugtis ir švęsti prisimenant praeitį, kviečiantis dalintis prisiminimais, praturtinti dabartį asmeninėmis istorijomis ir interpretacijomis. Spektaklis-žaidimas skirtas senjorams, tačiau dalyvauti gali įvairaus amžiaus žmonės, senjorai ir jų šeimos nariai. Veda – aktorė Edita Niciūtė. Renginio dalyviai vaišinami laimo kokteiliais!


17:30–18:15

Juoko, kvėpavimo, zumbos užsiėmimas seneliams, tėveliams ir vaikučiams

Vieta: Ugnės Karvelis gimnazija,aktų salė, Mokyklos g. 5, Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Užsiėmimas apjungs skirtingas kartas ir parodys, jog tiek seneliai, tiek tėveliai, tiek ir vaikai gali judėti, juoktis ir būti LAIMINGI.


17:30–20:00

„Laimės dienos barbekiu“

Vieta: Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56
Organizatorius: Kauno menininkų namai
Tradicinis kaimynų barbekiu šiais metais bus dar laimingesnis – vyks nemokamos kūrybinės dirbtuvės vaikams, ekskursijos po KMN su pasakojimais apie įspūdingą, mitais apipintą pastato istoriją, ir, kaip jau įprasta, dalinsimės idėjomis Putvinskio gatvės dienai, šiemet vyksiančiai gegužės 25 d. Taip pat vaišinsimės dūmais kvepiančiais skanėstais (ne tik mėsiškais, bet ir vegetariškais bei veganiškais), gurkšnosime laimų limonadą, o vaikus kviesime vaišintis skrudintais zefyrais. Žinoma, galite atsinešti ir savų vaišių! Kviečiami prisijungti visi esantys ir norintys tapti V. Putvinskio gatvės bendruomenės dalimi ar tiesiog jaukiai praleisti pavasario pavakarę buvusioje Kalnų gatvėje. Nors barbekiu vyks šildomoje erdvėje, rekomenduojame apsirengti šilčiau.


17:30–19:00

„Laimė – tai muzika“

Vieta: „Piano Piano“, Rotušės a. 4 (17:30 val.), prie „YZY“ baro, Vilniaus g. 19 (19:00 val.)
Organizatorius: Kauno technikos kolegija
Kauno technikos kolegijos vaikinų gyvo garso muzikos grupė „VISI SAVI“ Laimės dieną koncertuos ir dalins šypsenas praeiviams Kauno miesto senamiestyje.


17:30–19:00

Specialus filmo seansas „Išeiti iš namų“

Vieta: Kęstučio g. 62, Kaunas (laikinoji „Romuvos“ kino salė)
Organizatorius: Kauno kino centras „Romuva“
Kauno kino centras „Romuva“ Laimės dienos proga kviečia į specialų kino seansą pritaikytą kurtiesiems ir neprigirdintiesiems. Filmas „Išeiti iš namų“ parengtas su specialiais subtitrais. Įėjimas nemokamas, su IŠANKSTINIAIS KVIETIMAIS, kuriuos bus galima atsiimti kasoje nuo kovo 12 d. 16:00 val. Vietų skaičius ribotas.


17:30–18:30

VU KnF „Raudonojo kilimo teatro“ spektaklis „Nakvišos gėralas. Nealkoholinis“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius, A. Mapu g. 18
Organizatorius: VU KnF „Raudonojo kilimo teatras“
VU KnF „Raudonojo kilimo teatras“ kviečia kartu nusikelti į gaivališką, stebuklų ir mitų kupiną, Vydūno pasakų vaidinį, kuriame nutrinamos visos tikrovės ir sapnų ribos. Godžiai gurkštelėkite Nakvišos gėralo ir stačia galva pasinerkite į gamtos ir judesio siautulį. Renginys pritaikytas klausos negalią turintiems žmonėms – bus rodomi subtitrai.


18:00

Ištraukos iš būsimo spektaklio „Kandidas arba Optimizmo mirtis“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26
Organizatorius: „Teatronas“
spektaklis palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo, jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, vėliau ir norą. Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes viskas įmanoma, realioje gyvenimo „rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, išgyventi pasaulyje, o ne jį taisyti. Ir šiame pastatyme „Teatrono“ trupė žvelgs į temą per komiškumo prizmę ir mėgins Kandido nepasiduodančiomis akimis pažvelgti į šias skaudžias temas.


18:00

Filmas „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“

Vieta: Kauno m. savivaldybės Didžioji salė
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybė 
Kviečiame kauniečius į Laimės dienos kino seansą Didžiojoje salėje! Žiūrėsime režisieriaus Gustavo Salmerón filmą „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“ ir vaišinsimės spragėsiais.


18:00–19:00

„I emigrated by accident“ (liet. „Emigravau netyčia“)

Vieta: „Cafedemic”, S. Daukanto g. 28, Kaunas
Organizatorius: „Kaunas 2022“ | Atminties biuras
pasakojimo pasirodymas suaugusiems „I emigrated by accident“ („Emigravau netyčia“) anglų kalba, kurį pristato profesionali pasakotoja Milda Varnauskaitė (Amsterdamas). Ar išvykstančius galima sulaikyti? Juokais pagardintas pasakojimas apie išvykstančius ir laukiančius grįžtančių. „Emigravau netyčia“ paskojimo pasirodyme Milda pina savo asmeninių nuotykių istorijas su folkloro pasakojimais ir vedasi į kelionę, kurioje tampa nebeaišku, kas yra tikra, o kas jau išgalvota.


18:00–19:00

„Laiminga zumba“

Vieta: Zapyškio mokyklos salė, Šviesos g. 18, Kluoniškiai, Zapyškio sen., Kauno r.
Organizatorius: „Kūrybos ir užimtumo stuba“
Zumbos treniruotė vyks mamoms su mažyliais. Kol mamos šoks, su mažyliais pažais „Stubos“ jaunimo atstovai. Treniruotę ves instruktrorė Polina Butkienė, keturių mažylių ir nebe visai mažylių mama.


18:00–20:00

Laiminga „Visi VAROM'i“ treniruotė su padangomis

Vieta: KTU stadionas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas
Organizatorius: Kauno technologijos universitetas
Ne paslaptis, kad sportuojant išsiskiria laimės hormonas gerinantis nuotaiką – endorfinas. Jausmas, užplūdęs po treniruotės, dažnai apibūdinamas kaip euforija ir yra lydymas energingumo. Sportas padeda nugalėti stresą ir kovoti su depresija bei nerimu. Užsukite, ir patys įsitikinsite! Vesime tradiciškai funkcinę treniruotę, kurios metu apjungsime rankų, kojų, torso raumenis. Todėl padangas kelsime, ridensime, stumsime, o galiausiai – krausime. Treniruotės trukmė priklausys nuo to, kaip greitai sukrausime visas padangas į vieną didelę krūvą. Pagrindinė laimingos treniruotės dalis truks 1-1,5 valandos. Po pagrindinės treniruotės dalies darysime varžytuves, kurių metu susiskirstę į komandas, galėsite laimėti KTU prizų! Visas taisykles papasakosime iki treniruotės pradžios – tebūnie tai staigmena.


18:30–20:30

„Laimė minti kartu!“

Vieta: prie Kauno pilies
Organizatorius: „Minam kartu“
Kviečiame visus visus prisijungti į nuotaikingą dviračių žygį! Vaikus, jaunimą, senjorus, bendraujančius gestų ar užsienio kalbomis, visus!


18:30 

„Folk šokiai jėga!“

Vieta: Kauno kultūros centras / KKC, mažoji salė, Kęstučio g. 1
Organizatorius: Kauno kultūros centras
Lietuviški šokiai, žaidimai ir dainos kartu – kviečia folkloro ansamblis „Gadula“ ir Vandžiogalos laisvalaikio salės tradicinė kapelija. Renginio trukmė – 2 valandos. 


19:00

Filmo peržiūra „Gerumo stebuklas“

Vieta: „Stuba“, Vytauto g. 77, Zapyškis, Kauno r.
Organizatorius: „Kūrybos ir užimtumo stuba“
„Stuboje“ vyks filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūra. Tai drama apie berniuką, kuris gimė deformuotu veidu, bet turinčiu nepaprastai kilnią širdį, įtikinančią, kad žmogaus grožis slypi viduje. Vakaro metu vaišinsimės pasigamintu laimo limonadu.


19:00–21:00

„Žalieji mainai“

Vieta: Drobės g. 25 b, Kaunas
Organizatorius: „Kūrybos kampas 360°“
Paminėkime Laimės ir Žemės dieną prasmingai – tegul žemė ir mūsų aplinka būna dar žalesnė ir gražesnė. Atsineškite gėlyčių, jų daigų, auginių (flencų) ir keiskimės. Pabendrausime apie darną žemėje, ekologiją, gėlių auginimą, pasivaišinsime arbata ir suneštinėmis vaišėmis. Svečiuose lankysis pirmosios augalų prieglaudos pasaulyje „Gyvybės langelis“ įkūrėja Aistė Virketė. 


19:00–20:30

Teatro režisierės Loretos Vaskovos paskaita „Kas yra dokumentinis teatras?“

Vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74a
Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
visiems gerai žinomas žanras – dokumentinis kinas. O kas yra dokumentinis teatras ir kaip jis kuriamas? Šiuos klausimus viešoje paskaitoje nagrinės teatro režsierė Loreta Vaskova. Paskaitos metu ji pristatys dokumentinio teatro raidą, supažindins su įvairių šalių spektaklių pavyzdžiais ir papasakos, kuo tokio tipo spektaklio kūrybinis procesas skiriasi nuo dramos. Paskaitoje bus galima sužinoti, kokia specifika pasižymi dokumentinis teatras ir, kokius tikslus sau išsikelia dokumentinio teatro kūrėjai. Po paskaitos vyks diskusija. Renginio dalyviai vaišinami laimo kokteiliais!


7:30-8:45 p.m.

Yoga Rave in English!

Location: Yoga Mode Studio, Birželio 23-iosios g. 27a
Organizatorius: „Yoga Mode Studio“
Add some happiness to your soul at a yoga class. Movement, music, good mood and energy!


19:40-21:00 

„Rebefingas – sąmoningas kvėpavimas Romainiuose“

Vieta: Romainių g. 47B, Kaunas
Organizatorius: „Rebefingas Evoliucijos Dirbtuvės“
Kviečiame Jus į vieną stipriausių ir efektyviausių kvėpavimo praktikų, realų poveikį sveikatai duodančią jau po pirmos sesijos. „Rebefingas – sąmoningas kvėpavimas Romainiuose“ užsiėmimai vyksta pirmadieniais-trečiadieniais nuo 19:40 val., adresu Romainių gatvė 47b.
Laimės dienos proga, užsiėmimo kaina – auka nuo 1 cento iki tiek, kiek žmogus gali ir nori mokėti. Būtina registracija: https://www.facebook.com/events/1201615909995537/


19:40-21:00 

Laimės diena grožio salone-kirpykloje „Agrija“

Vieta: Romainių g. 47B, Kaunas
Organizatorius: grožio salonas-kirpykla „Agrija“

Grožio salonas-kirpykla „Agrija“, prisijungdama prie Laimės dienos šventės ir dviejų metų draugystės proga, visą kovo mėnesį vykdys akcijas ir dalins dovanas. „Agrija“ pristato naują paslaugą – kerpa Jūsų namuose. Laimės dienos proga šią paslaugą dovanojame trims garbingo amžiaus Romainių gyventojams. Turintiems artimą žmogų, kaimyną, kuriam sunku atvykti į kirpyklą, kvieskite, „Agrija“ kolektyvas Jūsų paslaugoms!

Telefonai: 8 648 22182 ir 8 673 37087.


nuo 20:00 val. iki ryto

Naktišokiai

Vieta: Sodų g. 1, Babtai, Kauno rajonas
Organizatorius: Kauno rajono Babtų kultūros centras
Laimės dienai skirta tradicinių šokių mokymo programa iki pat ryto.


07:30–14:30

Laimingiausia diena progimnazijoje

Vieta: M. Gimbutienės g. 9
Organizatorius: Kauno Petrašiūnų progimnazija

Kokia diena mokykloje mokiniams gali būti pati laimingiausia? Tai diena be uniformų, namų darbų, neigiamų pažymių, atsiskaitymų ir kontrolinių, vyksta integruotos pamokos apie laimę, muilo burbulų fiesta, laimės loterija, Padėkų popietė, per pertraukas skamba muzika, o mokytojai keičiasi dėstomais dalykais. Jei laimingi mokiniai, tai laimingi ir mokytojai, ypač jei jie pagerbti, įvertinti ir mylimi.


7:30–15:00

Laimės diena Pilėnuose

Vieta: Šiaurės pr. 73
Organizatorius: Kauno Pilėnų progimnazija

Pilėnų progimnazijos mokiniai ir svečiai Laimės dieną minės žaisdami linksmus žaidimus pertraukų metu, skanaudami laimo vandenį, apsirengę geltonai ir skleisdami gerą nuotaiką.


7:30–15:00

Laimės diena Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje

Vieta: Trakų g. 39
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos progimnazija

Foje, ant stendo, kviesime dalinti mintimis apie laimę. Skleisime komplimentų korteles iš rankų į rankas, foje papuošime žaliais kaip laimai balionais, kviesime pavienius mokinius ar jų grupes fotografuotis su žalia atributika, vaizduojant laimę. Laimingiausios nuotraukos autoriui bus skiriamas „Kaunas 2022“ prizas. Laimės dieną vainikuosime viktorina tarp trijų mokyklų: Kauno V. Kudirkos progimnazijos, A. Puškino gimnazijos bei S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos.


8:00–14:00

Laimės savaitė LSMUG

Vieta: Seredžiaus g. 4
Organizatorius: LSMU gimnazija

Pertraukų metu bus leidžiama muzika, biologijos pamokų metu moksleiviams apie negalias ir laimingą gyvenimą su negalia pasakos žmonės, susiduriantys su tuo kiekvieną dieną. Pilietiškumo pamokų metu II G klasės mokinius aplankys savanoriai, bendraujantys su negalią turinčiais žmonėmis. Taip pat vyks pirmasis „Laimės paštas“.


8:00–14:00

Laimės diena Dailės gimnazijoje

Vieta: Dailės gimnazija, Dainavos g. 1

Organizatorius: Dailės gimnazija

Vieningai ir draugiškai kursim didelę dekoraciją (laimą), dalinsime lipdukus susijusius su Laimės diena. Kartu kuriant šį projektą, sieksime susibūrimo ir didesnio bendradarbiavimo tarp klasių. Kurkime laimę kartu!


8:00–14:00

Laimės diena Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje

Vieta: Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Aukštaičių g. 78

Organizatorius:Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija

Surinkome besišypsančių bendruomenės narių nuotraukas, paklausėme kas jiems yra laimė. Atsakymus ir nuotraukas pamatysite mokykloje!


8:00–14:00

Laimės diena Jono Pauliaus II gimnazijoje

Vieta: Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103

Organizatorius:Jono Pauliaus II gimnazija

Laimė – gebėjimas džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Mokinių taryba prieš pamokas, prie mokyklos įėjimo mokinius pasitiks su šypsena veide, dalins lipdukus (šypsenėles). Pertraukų metu skambės muzika, bus dalinami laimės sausainiukai. Be to, mokykloje bus paskelbta diena be uniformų, aprangos kodas – žalia laimė. Mokinių taryba sveikins mokyklos administraciją.


8:00–14:00

Laimės diena VDU „Rasos“ gimnazijoje

Vieta: VDU „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40

Organizatorius: VDU „Rasos“ gimnazija

Kovo 20 d. – diena be kontrolinių! Pirmųjų pamokų metu ieškosime paslėptų užduočių, o per ilgąją pertrauką mėgausimes koncertu visai mokyklos bendruomenei. Ateik apsirengęs žaliai/geltonai!


9:40–12:15

Laimės diena Ugnės Karvelis gimnazijoje

Vieta: Mokyklos g. 5, Akademija
Organizatorius: Ugnės Karvelis gimnazija

Žaidimas „Killer’is“
Gimnazijos mokiniams bus dalinami individualūs numerėliai. Žmogus, norintis pasisavinti kito žaidėjo numerėlį, turės jį apkabinti. Nugalėtoju taps daugiausiai numerėlių surinkęs moksleivis. Žaidimo tikslas – suartinti gimnazijos mokinius.
Pradžia – nuo kovo 20 d. 9:40 val. iki kovo 22 d. 10:40 val. (pertraukų metu).

Stand up’as
Pirmą kartą rengiamas gimnazijos stand up’as, kurio metu kviesime mokinius skleisti laimę vieni kitiems. Gimnazijos mokiniai galės išbandyti savo stand up’o sugebėjimus ant gimnazijos scenos ir pasidalinti savo humoru su visa gimnazija ir svečiais iš miesto.
Pradžia – 10:30 val., pabaiga – 11:10 val.

„Twisteris“ per pertraukas
Pertraukų metu gimnazijos bendruomenei ir svečiams bus suteikta galimybė gimnazijos erdvėse sužaisti tikrai smagų žaidimą – „Twister“! Tai vienijantis ir linksmas žaidimas, kurį galima vadinti laimės šaltiniu.
Pradžia – 9:40 val., pabaiga – 12:15 val.


13:00–15:00

Pagauk Laimės paukštį

Vieta: Demokratų g. 36
Organizatorius: Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla

Pertraukų metu vyks registracijos į paskaitas/žaidimus, kurių tikslas – gerai praleisti laiką. Renginys prasidės po 5 pamokų, kai bus leidžiamas filmukas apie tai, kas vaikams yra laimė. Tuomet savo laimės istorija pasidalins mokinys, lankęs Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklą. Taip pat vyks lobių paieška po mokyklos apylinkes, paskaitos, žaidimai.


16:00–19:00

Laimės paštas

Vieta: Rotušės aikštė

Laimę gali suteikti nuoširdūs, smagūs palinkėjimai, gauti nuo kitų žmonių. Prieik prie Laimės pašto ir atsiimk laišką, kurį parašė nepažįstamas žmogus! Gavęs laišką galėsi parašyti kitam žmogui ir jį nudžiuginti! Taip nenutrūks laimės grandinė ir Laimės paštas nudžiugins kuo daugiau miestiečių. Laimės pašte bus laukiami ir laimės laiškai, kurie bus perduoti senelių namams, kad linkėjimai ir suteiktas demėsys pradžiugintų ir juos.

Programa

Kviečiame savo sumanymais ir idėjomis pasidalinti el. paštu irute@kaunas2022.eu arba užpildyti registracijos formą: bit.ly/LaimėsDiena

Rytas
Diena
Vakaras
Laimingos mokyklos

6:00–22:00

„Laimingų pojūčių baseinas“

Vieta: „Girstučio“ sporto kompleksas, Kovo 11-osios g. 26
Organizatorius: „Girstučio sporto kompleksas“

Visą dieną vaikams (iki 16 m.) įėjimas į baseiną nemokamas. Nuo 18:15 val. „Girstučio“ sporto komplekse visus lankytojus džiugins „AQUA“ treniruotė vandenyje, kuri suteiks gerų emocijų ir energijos. Duok laimei kelią baseine!


6:30–19:00

„Skaityk laimę“

Vieta: įvairios miesto vietos
Organizatorius: žurnalas „Laimė“
Kad ir kur bebūtum, tave aplankys LAIMĖ.


6:30–21:00

„Laimės pilnos treniruotės!“

Vieta: įvairios miesto vietos
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Sportas suvienija visus, o kai treniruotės tampa tikrų tikriausia laimės hormonų gamykla, abejonių nelieka – dalyvauti būtina! Linksmos, aktyvios, nutrūktgalviškos ir gerą nuotaiką žadančios treniruotės laukia visų be išimties.
6:30–7:30 val. Raumenų stiprinimo treniruotė („Šešios Trim“ sporto namai, Savanorių pr. 339B)
12.00–13.00 val. Joga (Šokių studija „Dance4fun“, Baltų pr. 81)
18.30–19.30 val. Funkcinė treniruotė („Šešios Trim“ sporto namai, Savanorių pr. 339B)
18.30–19.30 val. Yoga zoo – joga vaikams („Šešios Trim“ sporto namai, Savanorių pr. 339B)
19.30–20.30 val. Solo latino (Šokių studija „Dance4fun“, Baltų pr. 81)
20.00–21.00 val. Bėgimo + vaikų treniruotė (LSU lengvosios atletikos maniežas, Aušros g. 42)


7:00–9:00

„Laimės sklidini glotnučiai“

Vietos: Piliamiestis, Brastos g. 24, Kaunas; „Šilo namai“, Biržiškų g. 1, Kaunas
Organizatorius: „YIT Lietuva“
Tegul jūsų diena prasideda nuo laimės gurkšnio! „YIT Lietuva“ vaišina Kauno miesto gyventojus specialiai Laimės dienai paruoštais glotnučiais. Atvykite paragauti!


7:00–11:30

„Įsikrauk“ laimės laipiojimo centre „Miegantys drambliai“

Vieta: „Miegantys drambliai“, V. Krėvės pr. 49
Organizatorius: „Miegantys drambliai“
7 val. „NIRVANA su Mis Margo“ – unikali kvėpavimo mankšta įtraukianti pakilios muzikos, ramaus ritmo garsais, paprasto Pilateso / jogos pratimų sekomis ir visa tai apjungianti ritmišku kvėpavimu; 8 val. „MOTERŲ LAIPIOJIMAS“ – moterų susipažinimas su laipiojimu per neturalų bei intuityvų judėjimą; 9 val. „AKTYVINANTI TRENIRUOTĖ“ su kineziterapeute Sylwia padės išlaisvinti giliai glūdinčią energiją ir ją paruošti Laimės dienai; 10 val. paskaita-praktika „Į LAIMĘ PER KVĖPAVIMĄ“ su jogos instruktoriumi Ignu Čepuliu; 10:50–11:30 val. į Laimės dieną su „JOGA – asanų praktika“; Tarp užsiėmimų kviesime svečius paskanauti gaiviaisiais vaisių kokteiliais. Į renginį kviečiame visus: didesnius ir mažesnius, mamytes su vaikais, studentus, senjorus bei negalią turinčius žmones! Įėjimo kaina – 3 eur. (surinktos lėšos bus skirtos neįgaliųjų laipiojimo užsiėmimams organizuoti).


7:30–14:30

„Laimę kurkime drauge“

Vieta: Kauno „Vyturio“ gimnazija, Taikos pr. 51
Organizatorius: Kauno „Vyturio“ gimnazija
Su džiaugsmu tikimės su visa Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomene švęsti Laimės dieną. Tikslas – stiprinti gimnazijos bendruomenės laimės supratimą įvairių požiūrių kontekste. Ieškosime laimės lietuvių kultūroje ir literatūroje, atrasime laimingiausias pasaulio šalis, šoksime laimės šokius, skaitysime laimės skaitinius ir mėgausimės aromoterapija, muzikos terapija, piešime laimę, žaisime įvairius žaidimus ir kursime „laimės kokteilį“.


8:00–20:00

„Aš šoku gyvenimo džiaugsmą“

Vieta: Raudondvario gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris; Raudondvario kultūros centras, Instituto g. 1, Raudondvaris
Organizatorius: Raudondvario gimnazija ir Raudondvario kultūros centras
Raudondvario gimnazijoje ir kitose Raudondvario įstaigose bus dalinami lipdukai už šypsenas ir palinkėjimus. Raudondvario kultūros centre vyks šiuolaikinių (gatvės, šou, breiko ir kt.) šokių koncertas ir improvizacijos konkursas „Aš šoku gyvenimo džiaugsmą“.


8:30–19:00

„Laimės virusas KAVB“

Vieta: Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2, K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.
Organizatorius: Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB)
Laimės virusas KAVB sklis nuo pat ryto. Visą dieną nereikės mokėti delspinigių, o laukiant renginių džiugins smagios akcijos. Dieną pradėsime laimės šaltinio paieškomis su kineziterapeutu Dariumi Pakniu. Vidurdienį ieškosime bibliotekoje paslėptų laimės lobių, o vakare vyks susitikimas su knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ autore Rasa Sage, kurio metu jūsų lauks malonūs netikėtumai.


8:30–17:00

„Laimės dalybos. Laimės aktyvacijos“

Vieta: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.
Organizatorius: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras
Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras kviečia dalyvauti laimės loterijoje – pasukti laimės ratą ir praskaidrinti sau dieną maža dovanėle. Juk laime dalintis gera, o maži kasdieniniai džiaugsmai padaro gyvenimą laimingą.


8:30–11:30

„Laimė visiems“

Vieta: Kauno g. 21, Ežerėlis
Organizatorius: Ežerėlio kultūros centras
Netikėtai iš miško į Ežerėlį užklys miško žvėrys – Vilkas ir Briedis, kurie savo gera nuotaika džiugins Ežerėlio įstaigų ir bendruomenės žmones, ragins džiaugtis gyvenu bei būti laimingais! Miško žvėrys vaišins senolius laimės pyragu ir „laimonadu“ bei išties pagalbos ranką visiems, kuriems to reikės.


9:00–11:00

„Duok Laimei kelią“

Vieta: Kauno r. Bubių kaimas ir Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras, Mokyklos g. 4, Bubių kaimas
Organizatorius: Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras
Kauno r. Bubių kaimo senjorus aplankys Batniavos mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai. Jie dovanos senjorams laimės palinkėjimus ir žinutes. Senjorus pradžiugins suteiktu dėmesiu ir gera nuotaika.


9:00–17:00

„Laimingi – laimingiems!“

Vieta: Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13, Kaunas
Organizatorius: Maironio lietuvių literatūros muziejus
Kovo 20 d. nuo 9.00 iki 17.00 val. Maironio lietuvių literatūros muziejus švęs Tarptautinę laimės dieną! Kviečiame visus visus. Tėvelius su vaikučiais, senjorus ir studentus, mūsų bičiulius iš arti ir tolimo užsienio aplankyti Maironio lietuvių literatūros muziejų NEMOKAMAI. Pasižvalgykite po veikiančias parodas ir ekspozicijas, atraskite laimingiausias rašytojų gyvenimo akimirkas, išskaitykite „laimės receptus“ jų rankraščiuose, laiškuose, fotografijose... Maironio lietuvių literatūros muziejaus kolektyvas paruošė lankytojams malonias staigmenas – aplankę muziejų išsineškite laime kvepiantį laimo vaisių ir unikalią lietuvių rašytojo citatą apie tai, kas toji LAIMĖ yra. Užsukite ir sužinokite laimingų žmonių laimės receptą!
Šiemet Laimės dienos metu numatoma 100 skirtingų iniciatyvų, džiugu, kad ir mes galime būti jos dalimi, dalytis laime su mūsų mylimais lankytojais!


9:00–15:00

„Atrask laimę Valakupiuose!“

Vieta: Valakupių reabilitacijos centras, A. Juozapavčiaus pr. 34, Kaunas
Organizatorius: Valakupių reabilitacijos centras
Valakupių reabilitacijos centras visus visus, didelius ir mažus kiečia į svečius. Sportuokime, kurkime ir būkime laimingi kartu!


9:00–18:00

„Knygos į namus!“

Vieta: Laisvės al. 57, Kaunas
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Biblioteka dovanoja skaitymo džiaugsmą ir atveža į namus knygas tiems, kurie patys negali atkeliauti iki bibliotekos. Šia paslauga pasinaudoti gali laikiną neįgalumą turintys vartotojai, vyresni nei 70 m. senjorai, turintys judėjimo sunkumų bei žmonės, turintys neįgalumo pažymėjimą dėl fizinės negalios. Norintys svečiuose sulaukti bibliotekininko, kviečiami kreiptis į Jaunimo, meno ir muzikos skyrių, telefonu (8 37) 22 04 61 arba el. paštu jaunimas@kaunas.mvb.lt. O tie, pas kuriuos apsilankysime būtent kovo 20-ąją – Tarptautinę laimės dieną – sulauks malonios staigmenos.


9:00–10:00

„Pabusk laimingas su ryto joga“

Vieta: „Yoga Mode Studio“, Birželio 23-iosios g. 27a
Organizatorius: „Yoga Mode Studio“
Vienas geriausių dalykų, ką galime pasitelkti ryte – judesys. Jogos pamokoje išjudinsite kūną, susikaupsite ir pasikrausite energijos visai dienai!


9:00–18:00

„Laimingų namų diena“

Vieta: Vilniaus g. 56, Kaunas
Organizatorius: „Nuova Capital“
Laukiame visų, kurie svarsto apie naują būstą – pavaišinsime kava ir suteiksime informaciją apie „Nuova Capital“ Kaune vystomus naujų butų projektus.


10:00

Ekskursija „Laimingų bajorų reikalai mieste“

Vieta: Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius, Pilies g. 17
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Ar žinote, kaip atrodė bajoro diena? Kauno pilies seniūnas kviečia kartu keliauti į miestą – sutvarkyti reikalų. Išvykę iš pilies, per Mažąjį Vatikaną su Šv. Jurgio globa pasieksime miesto vartus, o bajoriškus reikalus baigsime tvarkyti prie Perkūno namo. Laukiami visi, nusiteikę pasivaikščioti po Kauno senamiestį. Jei esate laimingi naujai iškepti tėveliai, ši ekskursija – puiki proga kartu su mažyliu pakvėpuoti grynu oru ir sužinoti, kuo gyveno bajorai prieš kelis šimtus metų. Registracija telefonu (8 37) 300 672.


10:00–12:00

„Užsuk pasikalbėti!“

Vieta: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinys, Kovo 11-osios g. 24
Organizatorius: „Fluxus Labas, Dainava!“
Ar kada nors jauteisi vienišas, neturėjai kam pasipasakoti ar tiesiog norėjai susipažinti su nauju žmogumi? Laimės dieną įmanoma viskas! Užsuk tiesiog pabūti kartu, išgerti arbatos ir pasikalbėti pačioje Gričiupio rajono širdyje.


10:00–11:30

Ekskursijos po savivaldybės pastatą senjorams

Vieta: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybė
Taupomosios kasos (1938-1940 m.), tai vienas svarbiausių ir didžiausių valstybinių objektų, įgyvendintų prieš pat valstybės okupaciją. Išorė - monumentalus, aukštaūgis architektūrinis akcentas, sukuriantis nedidelį skverą priešais fasadą. Architekto Arno Funko funkcionaliai suplanuotos erdvės, Art Deco stilistika pasižyminti reprezentacinė operacijų salė, moderni inžinerinė įranga išskiria šį pastatą iš kitų. Ekskursijos metu apžiūrėsime charakteringus pastato aukštus, pneumatinio pašto įrengimo vietą ir liftus, papasakosime istorijas, lydėjusias jo atsiradimą. 

Registracija uždaryta. 


10:00–12:00

„Pasigrožėk gamta ir architektūra Fredoje“

Vieta: Bitininkų g. 31, Freda
Organizatorius: Gidė Rita Pauliukaitienė
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos moksleiviai dalyvaus pažintinėje ekskursijoje Fredoje. Plačiau susipažins su savo mokyklos apylinkių vaizdinga gamta ir architektūra, Lietuvos įžymių žmonių biografijos faktais.


10:00–17:00

Laimės diena gyvūnų viešbutyje „Pet House“

Vieta: Šventupės g. 28, Kaunas

Organizatorius: gyvūnų viešbutis „Pet House“ 

Romainiuose įsikūręs gyvūnų viešbutis „Pet House“, Laimės dienos proga, kovo 20-21 dienomis paslaugoms taikys nuolaidas.


10:00–12:00

„Laimingi“

Vieta: Vilkijos kultūros centras, Bažnyčios g. 23, Vilkija
Organizatorius: Vilkijos kultūros centras
Vilkijos kultūros centro darbuotojos susitiks su Vilkijos neįgaliųjų sąjungos nariais bendrai veiklai. Laimė – tai noras pažinti ir suprasti. Laimė – buvimas kartu ne tik su bendraminčiais, bet ir su kitokiais bendruomenės nariais. Susipažinimui panaudosime įvairius žaidimus, pakviesime kiekvieną pagalvoti, kas ir kada jam suteikė daugiausiai laimės, pasidalinti savo mintimis su visais, nupiešti kolektyvinį piešinį „Takeliu į vaikystę“. Pasimokysime šokių ir žaidimų. Pabaigoje pakviesime apibendrinimo pokalbiui apie praėjusį renginį.


10:00–18:00

Paroda „Lietuva litvakų kūryboje“

Vieta: Kauno miesto muziejaus Rotušės skyrius, Rotušės a. 15
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus parengtoje parodoje atskleidžiami populiariausi Lietuvos vaizdiniai tapyboje, grafikoje, poezijoje, romanuose, dainose, muzikoje, kine, teatre. Vieniems menininkams rūpėjo romantizuoto istorinio Vilniaus vaizdai, kitiems – gimtasis šetlas ar tradicinis Lietuvos peizažas, tretiems – vargani darbininkų kvartalai, miestų griuvėsiai ar Lietuva už spygliuotos tvoros. Parodą lydi specialiai regėjimo negalią turintiems lankytojams sukurtas audio gidas, nuodugniai pristatantis parodos turinį.


10:00–18:00

„Laimingi Petrauskų namai“

Vieta: Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius, K. Petrausko g. 31
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Kviečiame aplankyti M. ir K. Petrauskų skyriaus ekspoziciją „Valstybės teatras. Tautą burianti muzika“, kurioje daugiau kaip 200 eksponatų iš muziejaus rinkinio, skirtų įvairiausiems Valstybės teatro, operų ir baletų pastatymams, dirigentams, artistams, šokėjams, muzikantams ir memorialinius solisto K. Petrausko kambarius. Čia sužinosite, kaip kultūros asmenybės kūrė laisvą, kultūringą ir laimingą Lietuvą. K. ir M. Petrauskų skyriaus ekspozicijų lankymas pritaikytas asmenims su judėjimo negalia.


10:00–19:00

„Pasigauk laimę“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Visiems naujiems skaitytojams – skaitytojo pažymėjimai bus išduodami nemokamai.


10:00–11:30

„Laimės laiško rašymas“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, II a., Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Kompiuterinio raštingumo mokymai senjorams.


10:00–17:00

„Laimės valandos“

Vieta: Vytauto Didžiojo karo muziejus, K. Donelaičio g. 64
Organizatorius: Vytauto Didžiojo karo muziejus
Laimės dienos proga muziejuje veiks laimės loterija, nemokama ekskursija ir speciali edukacinė programa. 10:00–15:00 val. – „Laimės loterija“ (įėjimas mokamas) vyks Didžiojoje salėje; 15:00–16:00 val. – ekskursija „Sėkmės istorijos“ (nemokama). Bus pasakojama apie sėkmingus archeologų radinius, laimėtus mūšius ir garsius karvedžius, sėkmingus muziejaus projektus. 16:00–17:00 val. – edukaciniai žaidimai (nemokami). Ekspozicinėse salėse lankytojai gaus įvairias užduotis, galvosūkius, dėliones.


10:00–12:00

Paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimas

Vieta: Alksnių g. 10, Giraitė, Kauno raj.
Organizatorius: Giraitės namai
Užsiėmimas iš dažyto smėlio yra puiki meninė priemonė leidžianti atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius, žaisti spalvomis, fantazuoti. Tikimės, kad šio užsiėmimo metu patirtos teigiamos emocijos atsispindės ne tik kiekvieno kūrinyje, bet ir veide.


10:00–11:00

„Arbatos valandėlė senjorų dienos centre“

Vieta: Senjorų dienos centras „Keturlapis Dobilas“, M. K. Čiurlionio g. 18-2, Kaunas
Organizatorius: Senjorų dienos centras „Keturlapis dobilas“
kviečiame Kauno miesto gyventojus ir svečius aplankyti Senjorų dienos centro „Keturlapis Dobilas“ senjorus, drauge išgerti arbatos, paragauti Laimės dienos pyrago ar tiesiog pasišnekučiuoti. Didžiausia mūsų laimė – būti kartu!


10:30

Ekskursija mamoms arba tėčiams su vaikais „KAUNIUKAS“

Vieta: bus patikslinta tik užsiregistravusiems
Organizatorius: „Kaunas IN“
Kviečiame kartu pasinerti į miestą, Nemuno ir Neries upių santakoje, pilną gyvybės ir netikėtų atradimų ne tik dideliems, bet ir mažiesiems miesto lankytojams. Ekskursijos metu kviečiame smagiai pakeliauti istorijomis apipintomis senamiesčio gatvelėmis, nuotykių labirintais ir susipažinti su senamiesčio personažais bei muzikos garsais, skambančiais iš L. Zamenhofo gatvės, miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus. Trukmė ~2 val.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 616 23828.


11:00–11:15

„Apglėbti Kamšos pažintinį taką“

Vieta: Kamšos pažintinis takas, Akademija, Kauno rajonas
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Tiek dideli, tiek maži renkamės apglėbti Kamšos pažintinį taką. Susikabinsime didelėmis ir mažomis rankelėmis, pasidalinsime savo gera energija, emocijomis, pakvėpuosime tyru oru drauge ir pasistengsime apglėbti pažintinį taką!


11:00–16:00

„Penkta koja“ laimei aktyvuojasi!

Vieta: Liepų g. 2, Linksmakalnis, Kauno raj.
Organizatorius: Penkta koja“

Laimė būna visokia, o pas mus ji – ant keturių kojų. Tokia laimė moka užkariauti kiekvieno širdį! Plačiai atveriame duris ir kviečiame pavedžioti beglobius keturkojus. Laimės kaip ir pasivaikščiojimų per daug nebūna.


11:00–12:15

„Kas slepiasi už lėlių teatro širmos“

Vieta: Laisvės al. 87A
Organizatorius: Kauno valstybinis lėlių teatras
Laimės dienos poga mūsų teatre numatyta edukacinė programa žmonėms su klausos negalia. Programos dalyviai susipažins su skirtingomis teatrinių lėlių rūšimis, akies krašteliu žvilgters į aktoriaus-lėlininko profesijos užkulisius, patys pamėgins valdyti lėles ir pravers duris į žiūrovų nelankomas teatro erdves. Partneriai – Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras.


11:00–12:30

„Pasinerk į laimę!“

Vieta: Kurtinių g. 1 D, Kaunas
Organizatorius: Kauno Panemunės socialinės globos namai
Technologijų entuziastų bendruomenės „Blaster“ nariai Panemunės socialinės globos namų gyventojus supažindins su įkvepiančiu virtualios realybės pasauliu ir padovanos naujas patirtis ir galimybę pasinerti į pačius neįtikinamiausius scenarijus! 


11:00–12:30

Sveikatingumo diena sporto ir šokio ritmu

Vieta: Kauno kartų namai, Sąjungos aikštė 13a
Organizatorius: Kauno kartų namai
Laimės recepto pagrindiniai ingredientai – gera nuotaika, judėjimas, šokiai, sportas ir buvimas bendraminčių (senjorų) gretose. Visais šiais komponentais norime pasidalinti su Kauno kartų namų ir miesto bendruomene. Renginio metu mokysimės šokio judesių, kasdieninės mankštos bei išbandysime save įvairiose smagiose rungtyse.


11:00

Edukacinis užsiėmimas „Laimės miesto herbas“

Vieta: Kauno miesto muziejaus Rotušės skyrius, Rotušės a. 15
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Kviečiame į užsiėmimą, kuriame susipažinsite su Kauno miesto herbu ir patys nusilipdysite molinį suvenyrą su Kauno simboliu tauru. Užsiėmimas tinkamas net 2-4 m. „bamblių“ laimei didinti. Registracija telefonu 8 610 82503.


11:00–17:00

„Laimingas susitikimas su tapyba“

Vieta: Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16, parodos „The Blind date“ ir „Kai tu šalia, aš galiu“
Organizatorius: Kauno paveikslų galerija
Kviečiame kartu patirti tapybą kitaip! Paveikslus ne žiūrėsime, bet liesime. Tapysime ne tik su teptukais, bet ir su rankomis!


11:00–17:00

„Laimė M. K. Čiurlionio akimis“

Vieta: M. K. Čiurlionio galerija, V. Putvinskio g. 55
Organizatorius: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Įėjimas nemokamas. Ekskursijos vyks 13:00 ir 15:00 val. (1 val. trukmės).
M. K. Čiurlionio galerija, V. Putvinskio g. 55 Aprašymas: renginio metu lankytojai kviečiami visą dieną žaisti, piešti ir patirti čiurlionišką laimę M. K. Čiurlionio galerijoje. Nemokamų ekskursijų metu sužinosite, kas didįjį kūrėją darė laimingu, kas džiugino, juokino bei suteikė jo gyvenimui prasmę bei, kokie paslėpti simboliai tai atspindi jo paveiksluose.


11:00–19:00

„Laimė yra šunys“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Šią dieną kviečiame pripildyti biblioteką laimės, gėrio ir linksmų žaidimų, užsukant pas mus su savo keturkoju bičiuliu. Visi, kurie į biblioteką ateis su augintiniais, bus pavaišinti „Caffeine LT“ kava, o šuniukų laukia „Kikos“ paruoštos dovanėlės. Kadangi ne visi keturkojai turi šiltus namus, o didžiausia laimė yra dalintis gerumu, kviečiame į biblioteką atnešti lauktuvių „Lesė“ globotiniams. Tai daryti galima ir nelaukiant Laimės dienos – bibliotekos darbuotojai visą savaitę iki renginio priims dovanėles ir jas perduos prieglaudos darbuotojams.


11:00–17:00

„Laisva dienelė!“

Vieta: Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Vilniaus g. 33, Kaunas
Organizatorius: Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Ką mes siūlome? Laisvę užsukti – muziejus atviras ir nemokamas visą dieną. Laisvę paklausti – muziejaus ekspozicijose tą dieną dirbs aukščiausio lygio savo srities ekspertai – istorikės, edukatorius, rinkinių saugotojas ir muziejaus vadovė! Laisvę bendrauti – muziejininkai paprastai dirba savo kabinetuose, archyvuose, bobliotekose, todėl galimybė pabendrauti visą dieną su lankytojais yra neįkainojama! Laisvę nedirbti – 5 muziejaus darbuotojos (eksponatų saugotojos ir kasininkė), kurios ekspozicijų salėse dirba net 6 dienas per savaitę ir turi tik vieną laisvadienį (!!!) sulauks papildomos laisvos dienelės! Mes teiksime laimę visiems – ir lankytojams, ir visiems darbuotojams!


11:00–18:00

Lidijos Kaleinikovaitės ir Bahadir Aksan fotografijų paroda

Vieta: Kauno fotografijos galerija, Vilniaus g. 2
Organizatorius: Kauno fotografijos galerija
Parodoje sukuriama erdvė apmąstyti gyvenimo laikotarpį, kai patirtis ir džiaugsmas susikerta su neišvengiamybe, bei iš naujo įvertinti su senatve susijusius vyraujančius stereotipus. Trapumas, nykimas ir mirtingumas tampa senatvės sinonimais, tačiau tai itin ribotai reprezentuoja tik mažą šio gyvenimo laikotarpio dalį. Eksponuojamuose kūriniuose senatvė suvokiama kaip sukauptos patirties, atminties, apmąstymų, orumo ir drąsos etapas.


11:00–13:00

„Pasidalink laime su kitais“

Vieta: „Akacijų užuovėja“ senelių globos namai, Akacijų g. 58
Organizatorius: G. Valaitytė, R. Viliūšytė, I Šulcaitė, A. Kemerzūnaitė

VDU studentės aplankys senelių globos namus ir suteiks jiems taip trūkstamo bendravimo džiaugsmo. Nei vienas globos namų gyventojas neturi jaustis vienišas ar pamirštas!


11:15–11:45

„Šuns ritmu“

Vieta: pikniko pieva šalia Kamšos pažintinio tako, Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: „Šuns ritmu“

„Šuns ritmu“ pristatys ir kartu su susirinkusia laiminga Akademijos bendruomene surengs įtraukiantį kanoterapijos užsiėmimą (šuniukų užsiėmimą).


12:00–13:00

Laimės valanda grožio salone „Skaidra“

Vieta: Mokyklos g. 1, Akademijia, Kauno raj.
Organizatorius: grožio salonas „Skaidra“
Visi, kurie atvyks, dalyvaus laimės loterijoje ir galės išbandyti šias procedūras: manikiūro, plaukų kirpimo, šukavimo ar gydomąją plaukų procedūrą. Likusieji dalyviai galės išklausyti paskaitą apie teisingą kasdieninę veido priežiūrą.


12:00–15:00

Laimės akmenukų dirbtuvės

Vieta: Pikniko pieva, šalia Kamšos pažintinio tako, Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: Akademijos bendruomenės centras
Dirbtuvėse bus galima apipavidalinti akmenėlius. Užsiėmimo dalyviai galės juos pasilikti sau arba palikti laimingoje vietoje, jog laimės rastų ar ją pastebėtų kiti.


12:00–14:00

Laimė gyvena čia

Vieta: Švč. Sakramento rektoratas Vilniaus g. 31, Kaunas
Organizatorius: Kauno senamiesčio draugija ir Švč. Sakramento rektoratas
Nuo 12 iki 13 val. – Šv. mišios už laimę. Nuo 13 iki 14 val. – ekskursija po Švč. Sakramento bažnyčią, kuri ilgam prigamins Laimės hormono! Ekskursijos metu susipažinsite su būsima nauja renginių erdve Kaune.


12:00–13:30

Edukacinė programa senjorams L. Truikio ir M. Rakauskaitės namuose

Vieta: L. Truikio ir M. Rakauskaitės muziejus, Fryko g. 14
Organizatorius: L. Truikio ir M. Rakauskaitės muziejus
programos metu namuose, kuriuose gyveno scenografas Liudas Truikys kartu su gyvenimo ir kūrybos drauge, operos soliste Marijona Rakauskaite, susipažinsite su šių žymių menininkų gyvenimo būdu ir pasaulėjauta. Pamatysite jų kūrybos vaisius ir rūpestingai sukauptą Rytų meno kolekciją. Klausydamiesi kanklių muzikos, dainuosime senovines lietuvių liaudies dainas bei vaišinsimės arbata.
Edukacinės programos vadovė – Dalia Bieliūnaitė.

Norėdami išsaugoti autentišką aplinką ir gerbdami šių namų tradicijas, priimame iki 10 asmenų grupę (visi atvykusieji bus prašomi nusiauti batus). Būtina išankstinė registracija tel. 8 37 22 99 67 arba el. paštu truikionamai@gmail.com.


12:00–15:00

„Pasigrožėk Kauno miesto panorama“

Vieta: Centre Hotel viešbutis, Žemaičių g. 31, Kaunas
Organizatorius: AB „Nuova Invest“, Centre Hotel viešbutis
Iš viešbučio Centre Hotel stogo terasos atsiveria išskirtinė ir
plati Kauno miesto panorama. Kviečiame užsukti bei pasidžiaugti visus norinčius!


12:00–14:00

„Švęskime Laimės dieną skambant muzikai“

Vieta: Lietuvos švietimo istorijos muziejus, Vytauto pr. 52, Kaunas
Organizatorius: Lietuvos švietimo istorijos muziejus
Ši diena muziejuje netradicinė. Skambant nuotaikingai J. Gruodžio konservatorijos auklėtinių atliekamai muzikai, kauniečiai ir miesto svečiai turės galimybę pakeliauti istorijos labirintais, išgirsti nuotaikingų pasakojimų.
Ateikite pas mus, nebūkite abejingi laimei. Ji tampa didelė, kai ji yra bendrystėje!


12:00–22:00

Panna cotta laimingiems!

Vieta: Daugirdo“ viešbutis, Daugirdo g. 4
Organizatorius: viešbutis „Daugirdas“ 
Laimės dieną kviečiame visus užsukti į svečius, o už šypsenas visus vaišinsime „Panna cotta!“ 


12:00–14:00

„Saldi staigmena“

Vieta: Medekšinės g. 17, Kaunas
Organizatorius: LSU Maisto saugos ir kokybės katedra

Laimės dienos proga „Gerumo namai“ seneliams saldžią staigmeną padovanos Lietuvos sporto universiteto Maisto saugos ir kokybės katedros atstovai.


12:00–14:00

„Skaitymas – tai kelias į laimę“

Vieta: Medekšinės g. 17, Kaunas
Organizatorius: bendruomenė „Naujieji Romainiai“

Bendruomenė „Naujieji Romainiai“ dovanoja „Gerumo namai“ seneliams metinę žurnalo „Savaitė“ prenumeratą.


12:00–14:00

Laimės dieną picerija „RO“ vaišins senelius

Vieta: Medekšinės g. 17, Kaunas
Organizatorius: picerija „RO“

Laimė yra tikra tada, kai ja dalijamasi. Romainiuose veikianti picerija „RO“ vaišins „Gerumo namai“ senelius. 


12:00–19:00

„Laimingi žmonės skaito ir geria kavą“

Vieta: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos bibliotekos „Aušros“ padalinys, Aušros g. 37
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos bibliotekos „Aušros“ padalinys
Žaliakalnio bendruomenė rodys laimei kelią į biblioteką. Vienai dienai „Aušros“ bibliotekoje įsikurs literatūrinė kavinė „Laimingi žmonės skaito ir geria kavą“, kurioje gardžia kava pavaišinsim kiekvieną. Prie kavos puodelio vyks pašnekesiai ir susitikimai su menininkais, rašytojais ir šiaip įdomiais žmonėmis, skambės gyvai atliekama muzika, bus galimybė dalintis laime, t.y. knygomis. Daugiau informacijos tel. +370 616 13981.


12:00–15:00

Laimės popietė grožio salone „VS“

Vieta: Liucijanavos g. 117, Kaunas

Organizatorius: grožio salonas „VS“

Laimė yra bendravimas ir tiesiog buvimas kartu. Grožio salonas „VS“, Laimės dienos proga, kviečia popietei prie kavos, arbatos puodelio bei jaukiam pokalbiui apie grožį. 


12:30–13:30

„Laimingų žmonių laimingas vidurdienis“

Vieta: KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto „Chill zona“, Studentų g. 50
Organizatorius: Kauno technologijos universitetas (KTU)
Energingas KTU pučiamųjų grupės „The BrassBees“ pasirodymas, spalvų ir teptukų akcija su KTU studijos „Menų kambarys“ vadovu Vytautu bei KTU Foto studijos iššūkis „Rūgšti, bet šypsena“. Jos metu bus fiksuojami laimo vaisius ragaujantys ir fotografui besišypsantys laimės ieškotojai. Jų nuotraukos talpinamos Instagram paskyroje @ktustudentlife. Daugiausiai patiktukų sulaukusioje nuotraukoje esantis žmogus bus pavadintas laimingiausiu ir apdovanotas KTU suvenyru! Taip pat kviečiame kurti linkėjimus, kurie po Laimės dienos bus atspausdinti Brailio spausdintuvu ir padovanoti Kauno aklųjų ir silpnaregių bendruomenei. Apsilankiusių laukia draugiška laimingų žmonių atmosfera ir dar šis tas suteikiančio laimės jūsų skonio receptoriams!


13:00

Edukacinis užsiėmimas „Tautiniai laimės decibelai“

Vieta: Kauno miesto muziejaus, Tautinės muzikos skyrius, L. Zamenhofo g. 12 / Kurpių g. 12
Organizatorius: Kauno miesto muziejaus
Kviečiame į nuotaikingą kelionę po muzikos instrumentų šalį. Susipažinsite su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais, išbandysite sutartinių karaokė ir patys generuosite laimės decibelus žoliniais skudučiais, mediniais trimitais, daudyte, būgnu, tabalais ir kt. instrumentais. Edukacinis užsiėmimas tinkamas ir asmenims su regėjimo negalia.
Registracija telefonu +370 37 422 295.


13:00–15:00

„Ačiū, kad saugai mano laimę“

Vieta: Kolpingo kolegija, Raguvos g. 7. Ėjimas į Kauno gaisrinę, adresu Nemuno g. 2. Ėjimas į Kauno m. centro policijos komisariatą, adresu Kęstučio g. 42
Organizatorius: Kolpingo kolegija
Kolpingo kolegijos studentai aplankys Kauno miesto gaisrininkus ir policininkus, norėdami jiems asmeniškai padėkoti už tai, kad kiekvieną dieną saugo ir gina mūsų laimę. Vaišins juos keksiukais ir laimo kokteiliu, nešdami pagrindinę žinią – „ačiū, kad saugai mano laimę“.


13:00–15:00

„Žaidime vyksta stebuklai“

Vieta: Kauno kultūros centras / KKC, mažoji salė, Kęstučio g. 1
Organizatorius: Kauno kultūros centras
Nuotaikingos teatrinės improvizacijos senjorams. Improvizacijas ves bei bent trumpam aktoriais tapti padės Kauno Kazio Binkio teatro režisierė Nida Žilinskienė.


13:00–15:00

„Užsuk pasikalbėti!“

Vieta: „Berželis“ – Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Taikos pr. 113B (džiuginant orams, susitikimas persikelia į Draugystės parką, Taikos pr. 87)
Organizatorius: „Fluxus Labas, Dainava!“
Susitikime pabendrauti ir pasidalinti laime Dainavoje. Kartu su savimi turėkite šypseną ir gerą nuotaiką, o jeigu tai netyčia pamiršite namuose, nesijaudinkite, šiltas emocijas sukursime drauge!


13:00–14:00 ir 18:00–19:00 val.

„Atrask laimę tarp gyvūnų“

Vieta: prekybos ir pramogų centras „Mega“, II a., Islandijos pl. 32, Kaunas
Organizatorius: „Zoopark“
Ar žinai, kad Kaune gali iš arti susipažinti su įdomiosiomis surikatomis, ilgaamžiais vėžliais, spalvingomis papūgomis, egzotišku tukanu ir paslaptingais šikšnosparniais? Gyvūnai – tai laimė! Laimė pažinti, bendrauti, atrasti, glostyti… Atvyk į „Zooparką“, dalyvauk specialioje laimės ekskursijoje ir atrask laimę tarp gyvūnų! Reikalinga išankstinė registracija. 13 val.: https://goo.gl/forms/7BLMdds0J5UAZm9V2
18 val.: https://goo.gl/forms/z5B4ohu2hp0ksqKQ2.


13:00–14:00

„Laimingi, nes ekologiški“

Vieta: M. Žilinsko dailės galerija, I a., edukacinė erdvė, Nepriklausomybės a. 12
Organizatorius: Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinys Mykolo Žilinsko dailės galerija
renginio metu vyks rezginėlių (tinklinių terbelių) gamyba iš savo senų marškinelių. Turėti marškinėlius!


13:00–15:00

„Sek paskui pasaką“

Vieta: Vaikų literatūros muziejus, K. Donelaičio g. 13
Organizatorius: Maironio lietuvių literatūros muziejaus Vaikų literatūros skyrius
Ateik į Pasakų namą ir gauk laimės porciją! Kviečiame patirti pasakos išmintį, persirengiant personažo kostiumu, skaitant ištrauką, žaismingai improvizuojant!


13:00–14:00

„Laimingas piešimas“

Vieta: „Knygų ministerija“, Laisvės al. 29, Kaunas
Organizatorius: Kauno specialioji mokykla
Kauno specialiosios mokyklos mokiniai labai mėgsta piešti. Jie meta sau iššūkį – pieš jiems neįprastoje erdvėje – miesto kavinėje. Pažadame surengti įspūdingą, šiek tiek kitokią piešinių parodą.


13:30

Edukacinis užsiėmimas „Laimės ir grožio paslaptys pagal K. Petrauską“

Vieta: Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius, K. Petrausko g. 31
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Tarpukario Lietuvoje moterys grožį puoselėdavo K. Petrausko vardiniu muilu, tačiau jis buvo ne toks jau ir pigus. Tad galėjusios nusipirkti šio muilo gražuolės jautėsi labai laimingos. Kviečiame pasigaminti šio muilo repliką su dėžute. Gamindami kvapnų muilą, susižinosite ne tik tarpukario moterų grožio paslaptis, bet ir susipažinsite su Kipro Petrausko asmenybe, jo kūrybine veikla ir pomėgiais.
Turime galimybę užsiėmimą pravesti ir asmenims su judėjimo negalia.
Registracija telefonu (8 37) 731 184.


13:30–17:30

„Laimingas pavasaris VDU Botanikos sode“

Vieta: VDU Botanikos sodas, Ž. E. Žilibero g. 6
Organizatorius: VDU Botanikos sodas
13:30–14:30 val. laimingų arbatų degustacija ir pasivaikščiojimas po pavasarėjantį Botanikos sodą, ieškant pirmųjų žiedų. 14:30–15:15 val. šokis, pakeliantis nuo žemės. Šokių studija „Viena linija“ kviečia visus Kauno ir Kauno rajono lininių šokių šokėjus ir jiems prijaučiančius dalyvauti. 15:30–16:30 val. „Kodėl reikia slėptis po lapu?“, vaistininko farmacininko Virgilijaus Skirkevičiaus paskaita.


14:00

Pažintis su Pilies skyriaus ekspozicija

Vieta: Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius, Pilies g. 17
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Laukiame visų istorijos entuziastų, kuriems iki pilnos laimės reikalinga kasdieninė istorijos dozė.
Pritaikyta ir asmenims su regos negalia. Registracija telefonu (8 37) 300 672.


14:00–18:00

„Aplankykime atokiai gyvenančius senelius“

Vieta: Ežerėlio pagrindinė mokykla, Kauno g. 19, Ežerėlis, Kauno r.
Organizatorius: „Fluxus Labas! Zapyškis“

Laimės dieną miškingose Zapyškio apylinkėse bus lankomi atokiose vietose gyvenantys senoliai, kuriems kultūrą „pasiekti“ sunku. Senolius lankysime kartu su Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokiniais. Su senoliais ne tik bendrausime, bet ir vaišinsime mokinių keptais citrininiais keksiukais. O kad miško keliuose neužklimptume, mums pagelbės J. Vitkaus inžinerinio bataliono kariai su savo transportu.


14:00–21:00

„Lediniai laimės burbuliukai“

Vieta: S. Daukanto g. 23, Kaunas, restoranas „Višta puode“
Organizatorius: restoranas „Višta puode“
Laimė yra, kai vyresnieji šeimos nariai mažiesiems skiria laiko pasivaikščiojimams drauge! Todėl laimės dienos proga visus mažuosius ir jų tėvelius, vyresnius brolius ir seseris, seneles ir senelius, leidžiančius pavasarišką popietę kartu, vaišiname naminių ledų burbuliuku. Mažiesiems turėsime paruošę užduotėlių, o vyresnėliams garantuojame jaukią aplinką ramiam atodūsiui po dienos skubėjimo.


14:00–15:00

„Vaiko šypsena yra laimė“

Vieta: „Girstučio“ sporto kompleksas, Kovo 11-osios g. 26
Organizatorius: Futbolo akademija „Herojai“
Futbolo akademijos „Herojai“ treneriai, pasitelkdami į pagalbą vaikų superherojus, praves linksmus žaidimus, estafetes futbolo tematika. Mūsų šūkis šiai progai: „Mes striksėsim, šokinėsim, laimę gaudyti padėsim! Pasitelkę herojus, super laimės tikrai bus!“


14:00–15:00

„Laimės receptai“

Vieta: Garliavos slaugos ligoninė, Vytauto g. 61
Organizatorius: „Liuteronų diakonija“, Garliavos vaikų ir jaunimo užimtumo klubas „Mūras“
Garliavos vaikų ir jaunimo užimtumo klubas (VšĮ „Liuteronų diakonija“) kartu su Garliavos krizių centro moterimis Laimės dienos išvakarėse keps gardžius bei kvapnius citrininius pyragus, o vaikai kurs laimės receptų atvirlaiškius. Kovo 20-ąją – Laimės dieną – 14 val. pyragais vaišintis ir atvirlaiškiais dalintis keliausime į kaiminystėje įsikūrusią Garliavos slaugos ligoninę. Prie arbatos tiek jaunimas, tiek senjorai galės padiskutuoti, koks gi yra jų laimės receptas.


14:00–16:30

Jungtinė ekskursija „Dramatinė Kauno dramos ir muzikinio teatrų istorija“

Vieta: Kauno valstybinis muzikinis teatras, Laisvės al. 91
Organizatorius: Nacionalinis Kauno dramos teatras
14:00 val. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, 15:00 val. perėjimas į Nacionalinį Kauno dramos teatrą (Laisvės al. 71). Pabaiga – 16:30 val.
NEMOKAMA. Būtina registracija: bit.ly/NKDTekskursija. Daugiau informacijos tel. 8 687 52649.


14:00–15:00

A. Morozovo fotografijos parodos „Kauno veidai: Šančiai“ atidarymas

Vieta: Kauno miesto poliklinika, Šančių padalinys, A. Juozapavičiaus pr. 72, II a.
Organizatorius: Kauno miesto muziejus
Parodoje pristatomos penkiolika fotografo Artūro Morozovo fotografijų, meistriškai atskleidžiančių savitą Kauno rajonų charakterį, ten esančias bendruomenei svarbias vietas, objektus, simbolius bei, žinoma, žmones. Pradėjusi kelią senamiestyje, paroda jau buvo rodyta Vilijampolės ir Šilainių gyventojams. Šįkart kviečiame jas atrasti Šančiuose.


14:00–16:00

„Aš ir mano mažasis draugas“

Vieta: „Penkta koja“, Liepų g. 2, Linksmakalnis, Kauno raj.
Organizatorius: „Būkime drauge“
Mūsų mažieji draugai šuniukai ir katytės šiuo metu gyvena laikinuose namuose ir jiems yra neramu dėl ateities. Norėdami suteikti jiems džiaugsmo ir bent trupinėlį laimės, mes vyksime pas juos ne tik su gera nuotaika, meile, bet ir atvešime skanumynų. 


14:00–19:00

„Laimės paieška“

Vieta: Smalininkų g. 9, Kaunas
Organizatorius: Patria
Siūlome dalyvauti orientaciniame žaidime „Laimės paieška“ miesto centre, kur rinksime laimingiausią „selfie“, kviesime pritraukti laimę magnetų dirbtuvėse ir vaišinsime laimingu maistu.


14:00–15:00

„Laimės nebus per daug“

Vieta: Kalniečių parkas (pagrindinis pėsčiųjų takas)
Organizatorius: Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Kauno viltis“
Kviečiame Kalniečių parko lankytojus, praeivius prisijungti prie mūsų bei leisti sau linksmai ir dinamiškai praeiti (kuo keisčiau) Kalniečių parku. Kompanijos vedliai – sutrikusio intelekto žmonės, kurie dalyviams padovanos savo gamybos darbelius.


14:00–15:30

„Sportuok su šypsena“

Vieta: Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos klinika, Eivenių g. 2, Kaunas
Organizatorius: Sporto klubas „Startukas“
Šiame klinikų skyriuje esantys vaikai su vaikų sporto klubo „Startukas“ treneriu, pagal vaikų galimybes, atliks smagias sportines užduotis, varžysis, daugiau sužinos apie sporto naudą. Klinikos „Dantų estetika“ specialistė papasakos apie dantų priežiūrą, parodys kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti savo dantis. Vaikų lauks dovanėlės ir prizai.


14:00–15:00

„Laimės diena zoologijos sode“

Vieta: Lietuvos zoologijos sodas, Radvilėnų plentas 21, Kaunas
Organizatorius: Kauno zoologijos sodas
Lietuvos zoologijos sodas Laimės dieną nori skirti kurtiesiems miesto gyventojams ir supažindinti juos su zoologijos sodu, jo gyventojais. Ne visos laimingos istorijos yra aprašomos informacinėse lentelėse, todėl tai bus puiki proga su jomis susipažinti.


14:00–17:00

„O gal duoti smagiau nei gauti?“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vaikų centras, I a., Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Kūrybinės laimės skirtukų dirbtuvėlės, koliažų gamyba ir žaidimai.


14:00–15:30

„Nokstanti laimė“

Vieta: Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras, II a. salė, Vasario 16-osios g. 8, Garliava
Organizatorius: Garliavos sporto ir kultūros centras
Garliavos daugiabučių vienišiai, senjorai (ir ne tik) laimę nokins su vaikų liaudies šokių grupės „Tauškutis“ ir „Sikstos“ šokiais bei netikėtomis liaudiškomis užuominomis, kuriomis dalinsis etnokultūros ekspertė, kviesdama ieškoti atsakymų. Užrašysime vaikystės „zbitką“ ir vaišinsimės saldžia laimės arbata.


14:00–16:00

„Surask laimę ant sofos“

Vieta: „Kauno baldai“, Drobės g. 66
Organizatorius: „Kauno baldai“
Kviesime pas save į svečius Kauno savivaldybės globos namų vyresniuosius auklėtinius susipažinti su „Kauno baldais“, jų istorija. Vyks ekskursija gamybinėse patalpose, kur bus parodytas visas sofos gamybos procesas, supažindinama su naudojamomis medžiagomis, įrengimais. Po ekskursijos savo svečius pakviesime į mūsų ekspoziciją, kur bus galima apžiūrėti gaminamą asortimentą.


14:30–17:30

„Gyvoji biblioteka“

Vieta: Kauno „Akropolis“, III aukštas
Organizatorius: „Gyvoji biblioteka“
Iniciatyva skirta susitikti su savo turimais stereotipais. Atvykus į „Gyvąją biblioteką“ kviesime skaityti „gyvąsias“ knygas, kurios turi daug ką pasakyti besidomintiems atskirtį ir diskriminaciją patiriančių žmonių gyvenimu. Interaktyvioje erdvėje sukursime galimybę sugriauti nežinios ir baimės sienas. Atvyk susipažinti! Daugiau informacijos Facebook: @Gyvoji.Biblioteka.


15:00

Ekskursija „Sienografų pasivaikščiojimas“ Kauno senamiesčio dienos centro vaikams

Vieta: bus patikslinta tik užsiregistravusiems
Organizatorius: „Kaunas IN“
Sakote, nėra tokio žodžio „sienografas“? Galbūt esate teisūs, bet kaip pavadinti gatvės meno, grafičių ar mažosios architektūros ir kitų meno pėdsakų už galerijų ir muziejų sienų stebėtoją? Kviečiame tapti Kauno sienografais ir leistis į ekskursiją, kuri kaskart vis kitokia: nuo senamiesčio „Senelio išminčiaus“ iki A. Mapu paminklo ar centre – nuo Kiemo galerijos iki unikalios J. Mačiūno aikštės. Ir tikrai tikėtina, kad kiekvieną kartą atrasime vis naujų akcentų ar naujų piešinių, o kai kurie darbai jau gali būti ir baigę savo gyvenimą. Tuo Kauno sienos ir gatvės nuostabios – jos niekada nemiega, nesiskundžia, nereikalauja ir nedeklaruoja. Jos gyvena. Trukmė ~2 val. Būtina išankstinė registracija tel. +370 616 23828.


15:00–19:00

„Sveikas gyvūnas – laimingas šeimininkas“

Vieta: Traukiniuose maršrutais Kaunas–Vilnius 15:45 val. ir Vilnius–Kaunas 17:50 val.
Organizatorius: LSMU VF VA Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika ir „Lietuvos geležinkeliai“
„Lietuvos geležinkeliai“ organizuoja dieną atvirą keleiviams su gyvūnais. LSMU VA VF Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikos gydytojai, pasiruošę „mini“ priimamajį vagone, konsultuos visus norinčius įvairais klausimais apie gyvūnus.


15:00–17:00

Laimės dienos šypsena

Vieta: Vilniaus g. 16 (lauke)
Organizatorius: G. Mitkutė, I. Drobnytė, I. Alasauskytė, S. Šeštokaitė, K. Beinytė
VDU Kūrybinių industrijų studentai Tarptautinę laimės dieną nori pasitikti kartu su visais Vilniaus g. praeiviais ir vaikais iš dienos centro! Skambės muzika, vyks įvairiūs pasirodymai, o jų metu vaišinsime jus arbata bei skanumynais. Užsukit pasilabinti!


15:00–17:00

20 proc. nuolaida konditerijos gaminiams

Vieta: restoranas „Miesto sodas“, Kaunas

Organizatorius: restoranas „Miesto sodas“
Ko reikia iki pilnos laimės? Saldumynų! Laimės dieną nuo 15 iki 17 val. visiems konditerijos gaminiams taikoma 20 proc. nuolaida.


15:00–17:00

„Laimės gijos“

Vieta: Kauno kultūros centras / KKC, 200 a., Kęstučio g. 1
Organizatorius: Kauno kultūros centras
Kauno kultūros centro tekstilės studijos „Gijų sodai“ vadovė Agnietė Janušaitė ves kūrybines dirbtuves: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“. Jų metu susipažinsite su tapiserijų audimo būdu ant mažų rėmėlių ir projekto idėja – kurti mažą tapiseriją Lietuvai, kuri taps vieno didelio kūrinio dalimi.


15:00–17:00

„Sparnuotosios svajonės“

Vieta: Lietuvos aviacijos muziejus, Veiverių g. 132, Kaunas
Organizatorius: Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija ir Lietuvos aviacijos muziejus
Į renginį kviečiami vaikai iš Vaikų dienos centro „Meilės lašelis“ bei Sveikatos ir integracijos klubo „Sauliukas“. Koks vaikas nesvajoja tapti lakūnu? Muziejaus darbuotojai vaikams papasakos apie aviaciją, leis „paskraidyti“ parasparnio simuliatoriumi, vaikai galės nulipdyti ar nupiešti labiausiai patikusį lėktuvą. Kiekvienam dalyvavusiam vaikui bus įteiktas dalyvio pažymėjimas, o renginio pabaigoje paragausime laimės torto.


15:00–18:00

„LaimINNgas“

Vieta: K. Donelaičio g. 27, Kaunas
Organizatorius: „Park Inn by Radisson Kaunas“
15:00–18:00 val. atėjusius svečius į mūsų „Ginger“ barą ar „Diverso“ restoraną vaišinsime kava ir mini desertu.
Mes irgi švenčiame laimę! Prisijungiame prie Tarptautinės laimės dienos ambasadorių „Kaunas 2022“ švęsti Laimės dienos. Kovo 20-ąją visus, aplankiusius mus restorane „Diverso“ ir „Ginger“ bare, vaišiname kava su saldžia staigmena! Kava visada yra didelė laimė. 


15:00–16:00

„Sukurk savo laimės koliažą“

Vieta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vaikų centras, I a., Vytauto g. 21, Garliava, Kauno raj.
Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Kūrybinis IT užsiėmimas.


15:00–16:00

„Laimės saldainių gamybos pamokėlė“

Vieta: „Šokoladinė“ (už jos durų esančioje šokolado manufaktūroje), M. Daukšos g. 48-1, Kaunas
Organizatorius: „Šokoladinė“
Programos metu sudalyvausite akloje degustacijoje, pamatysite, kaip gaminami rankų darbo saldainiai ir tuščiavidurės figūros, kurių gamybos procesas yra identiškas viso pasaulio šokolado manufaktūrose, galėsite išbandyti save gamyboje ir pasigaminti pačių šviežiausių saldainių, išsilieti norimą figūrėlę ir padekoruoti ją laimės simboliu – žaliosios citrinos skonio šokoladu. Norint dalyvauti, reikalinga išankstinė registracija telefonu 8 686 42840. Renginys mokamas, tačiau taikoma 50 proc. nuolaida, todėl Tarptautinės laimės dienos proga kaina – 6 eurai.


16:00–19:00

EBRU edukacija „Vanduo“

Vieta: Kauno „Ebru Art“ studija, Minties rato g. 10
Organizatorius: „Meda Project“
Edukacijos metu šeimos praktiškai prisimins ir išmėgins mūsų protėvių baltų gebėjimus įkalbėti vandenį. Po šios įžangos šeima perkels emocijas ant vandens paviršiaus „EBRU meno – tapymo ant vandens“ technikos pagalba ir skirtuko pavidalu, šias emocijas išsineš į namus. Dėl riboto galimo vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija.
Seminaro metu tėveliams atsakysime į pagrindinius klausimus:
- kas tas emocinis intelektas (EQ)?
- dėl ko jį svarbu lavinti?
- kaip tai daryti šeimoje?
- ir svarbiausia, nuo ko pradėti?
📍Seminaro metu kiekviena šeima ar vienas šeimos narys sulauks individualios informacijos apie save, savo šeimos stipriąsias ir silpnasias puses. Šių seminarų tikslas suteikti tėvams praktines žinias, kurios bus panaudojamos kasdienybėje.


16:00–18:00

„Laimės diena: teigiamos emocijos“

Vieta: Lubinų g. 155, Kaunas

Organizatorius: vaikų darželis „Tiškutis“ ir V. Kudirkos bibliotekos Romainių padalinys

Vaikų darželis „Tiškutis“ ir V. Kudirkos bibliotekos Romainių padalinys su Laimės diena sveikins Romainių gyventojus.


16:00–16:30

„Laimingi, nes jaučia“

Vieta: M. Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12
Organizatorius: Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinys Mykolo Žilinsko dailės galerija
Ekskursija po neregiams skirtą ekspoziciją. Grupė iki 10 žmonių. Išankstinė registracija tel. nr. 837 322 549.


16:00–18:00

„Laimės miestelio gyventojų iniciatyvos“

Vieta: Mokyklos g., Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Fotografuosimės, piešime „laimės laikrodį“, skaitysime poeziją, pasakosime apie Akademijos miestelio kūrimąsi.


16:00–18:00

„Laimės sausainis“

Vieta: P. Lukšio g. 60 (įėjimas prie „Trolių picos“)
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Dekoruosime sausainius, rašysime žinutes ir palinkėjimus bei šia sukurta laime dalinsimės su aplinkiniais rajono gyventojais Čečėnijos aikštėje.


16:00–19:00

„Laimės dieną – nerk į autosportą“

Vieta: aikštelė prie Kauno pilies
Organizatorius: Kauno technikos kolegija
Kauno technikos kolegijos autoklubo atstovai kvies išmėginti lenktynių simuliatorių, sudalyvauti virtualiose lenktynės, pasijusti lenktynininku ir laimėti prizus.


16:00-17:30

„Virtualiai reali laimė su KTU IF“

Vieta: KTU Informatikos fakultetas, Studentų g. 50
Organizatorius: KTU Informatikos fakultetas
Kovo 20 d. 16 val. į KTU Informatikos fakultetą pasikrauti savo laimės baterijos atvyksta Kauno maltiečių vaikų dienos centro vaikai, kurie dalyvaus virtualiosios realybės užsiėmimuose. Nors žiemą jau išvijome, paslidinėsime virtualiai. Filmų mėgėjų lauks virtuali „Matrica“ – būkite atsargūs, už kampo tyko agentai Smitai! Laimės rodyklė dar labiau šoktelės į viršų, sužaidus informatikiškąjį „Kahoot“. Svečiams pažadame gerą nuotaiką, staigmenas ir virtualiai realius įspūdžius!


16:00

Laimės dienos šventė „Laimė yra Palemonas“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Palemono padalinys
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Palemono padalinys
Dalinsimės laimės receptais iš kurių iškepsime didelį laimės pyragą ir pakviesime vaišintis visus.


16:00–20:00

Laimės diena III forto kareivinėse

Vieta: Kauno tvirtovės III fortas, Titnago g. 23 (43)
Organizatorius: Kauno tvirtovės parkas
Garliavos apylinkių „Sąnašos“ bendruomenė kartu su III-iojo forto įgula ir Kauno tvirtovės parku kurs Laimės dieną III-iame forte. Organizuosime ekskursiją – „Lietuvos kariuomenės uniformų paroda nuo 1990 m. iki mūsų dienų“. Taip pat vyks edukacija, III-iojo forto arbatos degustacija. Bus paruoštas įvažiavimas su neįgaliųjų vežimėliais. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos sergančiųjų genetinėmis nervų-raumenų ligomis asociacija „Sraunija“. 


16:30–17:30

„Pojūčių kelionė Saulės (Laimės) link“

Vieta: Saulės laiptai (nuo V. Putvinskio gatvės iki Vaistinės skerstgatvio)
Organizatorius: „Fluxus Labas, Žaliakalnis!“
Saulė priEINAma visiems. O laimė? Susivienijusios trys Vaistinės gatvelės kartos 163 žingsnių kelionėje kvies (ne)uosti, (ne)matyti, (ne)girdėti, (ne)lytėti, (ne)skanauti. Ateik ir PAJUSK laimę drauge!


16:30–20:00

Nemokamos ekskursijos po Vilijampolę: kurtiesiems ir ne tik

Vieta: Vilijampolė, prie Kriščiukaičio g. 21 namo („Degantys akmenys“)
Organizatorius: Gidas Deimantas Ramanauskas
Ekskursijos metu susipažinsime su Vilijampolės ir čia gyvenusių žmonių istorija, gyvenimo sąlygomis, kasdienybe, pasivaikščiosime po Vilijampolės mikrorajoną ir apžiūrėsime išlikusias autentiškas vietas. Ekskursija vyks du kartus:
1-a grupė – 16:30 val. (su vertimu į gestų kalbą)
2-a grupė – 18:30 val. (reikalingi prožektoriai)
Ekskursijos trukmė: 1,5 val. Einant į ekskursiją reikėtų pasiimti pakankamai šiltus rūbus, patogią avalynę ir gerą nuotaiką. Registracija nebūtina.


17:00

„Judėk laisvai!“

Vieta: Ilgakiemio laisvalaikio salė, Pajiesio g. 1, Ilgakiemis, Kauno r. 
Organizatorius: Kauno rajono Samylų kultūros centro Ilgakiemio laisvalaikio salė
Nemokama treniruotė visai šeimai. Treniruotės metu bus naudojamos įvairios jėgos stiprinimo priemonės: gumos, svareliai, kamuoliai. Po treniruotės vaišinsimės žaliosios citrinos gėrimu.


17:00–19:00

„Laimė gali būti ir... šaškės!“

Vieta: Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Šilainių filialas, Baltų pr. 81
Organizatorius: „Fluxus Labas, Šilainiai!“
Kviečiame senjorus ir jaunimą džiugiai praleisti vakarą! Išbandykite jėgas šaškių žaidime – jaunimas šaškių lentą bandys užkariauti savo energija, vyresnieji galės pasidalinti savo patirtimi bei žaidimo subtilybėmis. Kaip manote, kas nugalės? Dalyvavimas nemokamas. Registracija renginio vietoje.


17:00–18:15

„Renginys IT naujokams!“

Vieta: „Kaunas Coding School“, Vytauto pr. 24, 2 aukštas
Organizatorius: „Kaunas Coding School“
Šiuo metu pasaulyje yra daugiau nei 1,3 mlrd. interneto svetainių ir šis skaičius kas minutę vis didėja. Ateityje situacija nekis, nes ir toliau augs interneto svetainių pritaikomumas mobiliesiems įrenginiams, gerės vartotojų patirties rodikliai ir tam skirti sprendimai, o auganti pradedančiųjų programuotojų pasiūla skatins verslus dar aktyviau kurti, naudoti ir atnaujinti savo interneto svetaines, todėl nepraleisk progos sužinoti daugiau apie WEB kūrimo tendencijas iš srities profesionalų! Registracija: info@kaunascoding.lt (renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius – ribotas, todėl labai prašome pranešti apie dalyvavimą).


17:00–19:00

Adeo Web „Laimės diena su gyvūnais“

Vieta: Šv. Gertrūdos g. 46 („Nuaras“); Partizanų g. 15 („Katino Svajonė“)
Organizatorius: „Adeo Web“
Laimės dieną „Adeo Web“ kolektyvas lankys „Katino Svajonės“ ir „Nuaro“ gyvūnų globos namus. Laimės dieną skleidžiame laimę visiems, įskaitant ir mūsų keturkojus draugus!


17:00–18.30

Spektaklis-žaidimas „Pempinės“ iš ciklo „Gyvosios istorijos“

Vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74a
Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
„Gyvosios istorijos“ – tai spektaklis-žaidimas, kviečiantis pasinerti į istoriją kaip į kultūrinę, buities, papročių, kasdieninio gyvenimo detalių visumą. Istorija čia suvokiama per socialines vertybes – giminystę, kaimynystę, bendramintiškumą (o taip pat per lietuviui įgimtą žemdirbišką kultūrą). Tai teatrinis vyksmas, džiaugtis ir švęsti prisimenant praeitį, kviečiantis dalintis prisiminimais, praturtinti dabartį asmeninėmis istorijomis ir interpretacijomis. Spektaklis-žaidimas skirtas senjorams, tačiau dalyvauti gali įvairaus amžiaus žmonės, senjorai ir jų šeimos nariai. Veda – aktorė Edita Niciūtė. Renginio dalyviai vaišinami laimo kokteiliais!


17:30–18:15

Juoko, kvėpavimo, zumbos užsiėmimas seneliams, tėveliams ir vaikučiams

Vieta: Ugnės Karvelis gimnazija,aktų salė, Mokyklos g. 5, Akademija, Kauno raj.
Organizatorius: „Fluxus Labas! Akademija“
Užsiėmimas apjungs skirtingas kartas ir parodys, jog tiek seneliai, tiek tėveliai, tiek ir vaikai gali judėti, juoktis ir būti LAIMINGI.


17:30–20:00

„Laimės dienos barbekiu“

Vieta: Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56
Organizatorius: Kauno menininkų namai
Tradicinis kaimynų barbekiu šiais metais bus dar laimingesnis – vyks nemokamos kūrybinės dirbtuvės vaikams, ekskursijos po KMN su pasakojimais apie įspūdingą, mitais apipintą pastato istoriją, ir, kaip jau įprasta, dalinsimės idėjomis Putvinskio gatvės dienai, šiemet vyksiančiai gegužės 25 d. Taip pat vaišinsimės dūmais kvepiančiais skanėstais (ne tik mėsiškais, bet ir vegetariškais bei veganiškais), gurkšnosime laimų limonadą, o vaikus kviesime vaišintis skrudintais zefyrais. Žinoma, galite atsinešti ir savų vaišių! Kviečiami prisijungti visi esantys ir norintys tapti V. Putvinskio gatvės bendruomenės dalimi ar tiesiog jaukiai praleisti pavasario pavakarę buvusioje Kalnų gatvėje. Nors barbekiu vyks šildomoje erdvėje, rekomenduojame apsirengti šilčiau.


17:30–19:00

„Laimė – tai muzika“

Vieta: „Piano Piano“, Rotušės a. 4 (17:30 val.), prie „YZY“ baro, Vilniaus g. 19 (19:00 val.)
Organizatorius: Kauno technikos kolegija
Kauno technikos kolegijos vaikinų gyvo garso muzikos grupė „VISI SAVI“ Laimės dieną koncertuos ir dalins šypsenas praeiviams Kauno miesto senamiestyje.


17:30–19:00

Specialus filmo seansas „Išeiti iš namų“

Vieta: Kęstučio g. 62, Kaunas (laikinoji „Romuvos“ kino salė)
Organizatorius: Kauno kino centras „Romuva“
Kauno kino centras „Romuva“ Laimės dienos proga kviečia į specialų kino seansą pritaikytą kurtiesiems ir neprigirdintiesiems. Filmas „Išeiti iš namų“ parengtas su specialiais subtitrais. Įėjimas nemokamas, su IŠANKSTINIAIS KVIETIMAIS, kuriuos bus galima atsiimti kasoje nuo kovo 12 d. 16:00 val. Vietų skaičius ribotas.


17:30–18:30

VU KnF „Raudonojo kilimo teatro“ spektaklis „Nakvišos gėralas. Nealkoholinis“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius, A. Mapu g. 18
Organizatorius: VU KnF „Raudonojo kilimo teatras“
VU KnF „Raudonojo kilimo teatras“ kviečia kartu nusikelti į gaivališką, stebuklų ir mitų kupiną, Vydūno pasakų vaidinį, kuriame nutrinamos visos tikrovės ir sapnų ribos. Godžiai gurkštelėkite Nakvišos gėralo ir stačia galva pasinerkite į gamtos ir judesio siautulį. Renginys pritaikytas klausos negalią turintiems žmonėms – bus rodomi subtitrai.


18:00

Ištraukos iš būsimo spektaklio „Kandidas arba Optimizmo mirtis“

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26
Organizatorius: „Teatronas“
spektaklis palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo, jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, vėliau ir norą. Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes viskas įmanoma, realioje gyvenimo „rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, išgyventi pasaulyje, o ne jį taisyti. Ir šiame pastatyme „Teatrono“ trupė žvelgs į temą per komiškumo prizmę ir mėgins Kandido nepasiduodančiomis akimis pažvelgti į šias skaudžias temas.


18:00

Filmas „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“

Vieta: Kauno m. savivaldybės Didžioji salė
Organizatorius: Kauno miesto savivaldybė 
Kviečiame kauniečius į Laimės dienos kino seansą Didžiojoje salėje! Žiūrėsime režisieriaus Gustavo Salmerón filmą „Daug vaikų, beždžionė ir pilis“ ir vaišinsimės spragėsiais.


18:00–19:00

„I emigrated by accident“ (liet. „Emigravau netyčia“)

Vieta: „Cafedemic”, S. Daukanto g. 28, Kaunas
Organizatorius: „Kaunas 2022“ | Atminties biuras
pasakojimo pasirodymas suaugusiems „I emigrated by accident“ („Emigravau netyčia“) anglų kalba, kurį pristato profesionali pasakotoja Milda Varnauskaitė (Amsterdamas). Ar išvykstančius galima sulaikyti? Juokais pagardintas pasakojimas apie išvykstančius ir laukiančius grįžtančių. „Emigravau netyčia“ paskojimo pasirodyme Milda pina savo asmeninių nuotykių istorijas su folkloro pasakojimais ir vedasi į kelionę, kurioje tampa nebeaišku, kas yra tikra, o kas jau išgalvota.


18:00–19:00

„Laiminga zumba“

Vieta: Zapyškio mokyklos salė, Šviesos g. 18, Kluoniškiai, Zapyškio sen., Kauno r.
Organizatorius: „Kūrybos ir užimtumo stuba“
Zumbos treniruotė vyks mamoms su mažyliais. Kol mamos šoks, su mažyliais pažais „Stubos“ jaunimo atstovai. Treniruotę ves instruktrorė Polina Butkienė, keturių mažylių ir nebe visai mažylių mama.


18:00–20:00

Laiminga „Visi VAROM'i“ treniruotė su padangomis

Vieta: KTU stadionas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas
Organizatorius: Kauno technologijos universitetas
Ne paslaptis, kad sportuojant išsiskiria laimės hormonas gerinantis nuotaiką – endorfinas. Jausmas, užplūdęs po treniruotės, dažnai apibūdinamas kaip euforija ir yra lydymas energingumo. Sportas padeda nugalėti stresą ir kovoti su depresija bei nerimu. Užsukite, ir patys įsitikinsite! Vesime tradiciškai funkcinę treniruotę, kurios metu apjungsime rankų, kojų, torso raumenis. Todėl padangas kelsime, ridensime, stumsime, o galiausiai – krausime. Treniruotės trukmė priklausys nuo to, kaip greitai sukrausime visas padangas į vieną didelę krūvą. Pagrindinė laimingos treniruotės dalis truks 1-1,5 valandos. Po pagrindinės treniruotės dalies darysime varžytuves, kurių metu susiskirstę į komandas, galėsite laimėti KTU prizų! Visas taisykles papasakosime iki treniruotės pradžios – tebūnie tai staigmena.


18:30–20:30

„Laimė minti kartu!“

Vieta: prie Kauno pilies
Organizatorius: „Minam kartu“
Kviečiame visus visus prisijungti į nuotaikingą dviračių žygį! Vaikus, jaunimą, senjorus, bendraujančius gestų ar užsienio kalbomis, visus!


18:30 

„Folk šokiai jėga!“

Vieta: Kauno kultūros centras / KKC, mažoji salė, Kęstučio g. 1
Organizatorius: Kauno kultūros centras
Lietuviški šokiai, žaidimai ir dainos kartu – kviečia folkloro ansamblis „Gadula“ ir Vandžiogalos laisvalaikio salės tradicinė kapelija. Renginio trukmė – 2 valandos. 


19:00

Filmo peržiūra „Gerumo stebuklas“

Vieta: „Stuba“, Vytauto g. 77, Zapyškis, Kauno r.
Organizatorius: „Kūrybos ir užimtumo stuba“
„Stuboje“ vyks filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūra. Tai drama apie berniuką, kuris gimė deformuotu veidu, bet turinčiu nepaprastai kilnią širdį, įtikinančią, kad žmogaus grožis slypi viduje. Vakaro metu vaišinsimės pasigamintu laimo limonadu.


19:00–21:00

„Žalieji mainai“

Vieta: Drobės g. 25 b, Kaunas
Organizatorius: „Kūrybos kampas 360°“
Paminėkime Laimės ir Žemės dieną prasmingai – tegul žemė ir mūsų aplinka būna dar žalesnė ir gražesnė. Atsineškite gėlyčių, jų daigų, auginių (flencų) ir keiskimės. Pabendrausime apie darną žemėje, ekologiją, gėlių auginimą, pasivaišinsime arbata ir suneštinėmis vaišėmis. Svečiuose lankysis pirmosios augalų prieglaudos pasaulyje „Gyvybės langelis“ įkūrėja Aistė Virketė. 


19:00–20:30

Teatro režisierės Loretos Vaskovos paskaita „Kas yra dokumentinis teatras?“

Vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74a
Organizatorius: Kauno miesto kamerinis teatras
visiems gerai žinomas žanras – dokumentinis kinas. O kas yra dokumentinis teatras ir kaip jis kuriamas? Šiuos klausimus viešoje paskaitoje nagrinės teatro režsierė Loreta Vaskova. Paskaitos metu ji pristatys dokumentinio teatro raidą, supažindins su įvairių šalių spektaklių pavyzdžiais ir papasakos, kuo tokio tipo spektaklio kūrybinis procesas skiriasi nuo dramos. Paskaitoje bus galima sužinoti, kokia specifika pasižymi dokumentinis teatras ir, kokius tikslus sau išsikelia dokumentinio teatro kūrėjai. Po paskaitos vyks diskusija. Renginio dalyviai vaišinami laimo kokteiliais!


7:30-8:45 p.m.

Yoga Rave in English!

Location: Yoga Mode Studio, Birželio 23-iosios g. 27a
Organizatorius: „Yoga Mode Studio“
Add some happiness to your soul at a yoga class. Movement, music, good mood and energy!


19:40-21:00 

„Rebefingas – sąmoningas kvėpavimas Romainiuose“

Vieta: Romainių g. 47B, Kaunas
Organizatorius: „Rebefingas Evoliucijos Dirbtuvės“
Kviečiame Jus į vieną stipriausių ir efektyviausių kvėpavimo praktikų, realų poveikį sveikatai duodančią jau po pirmos sesijos. „Rebefingas – sąmoningas kvėpavimas Romainiuose“ užsiėmimai vyksta pirmadieniais-trečiadieniais nuo 19:40 val., adresu Romainių gatvė 47b.
Laimės dienos proga, užsiėmimo kaina – auka nuo 1 cento iki tiek, kiek žmogus gali ir nori mokėti. Būtina registracija: https://www.facebook.com/events/1201615909995537/


19:40-21:00 

Laimės diena grožio salone-kirpykloje „Agrija“

Vieta: Romainių g. 47B, Kaunas
Organizatorius: grožio salonas-kirpykla „Agrija“

Grožio salonas-kirpykla „Agrija“, prisijungdama prie Laimės dienos šventės ir dviejų metų draugystės proga, visą kovo mėnesį vykdys akcijas ir dalins dovanas. „Agrija“ pristato naują paslaugą – kerpa Jūsų namuose. Laimės dienos proga šią paslaugą dovanojame trims garbingo amžiaus Romainių gyventojams. Turintiems artimą žmogų, kaimyną, kuriam sunku atvykti į kirpyklą, kvieskite, „Agrija“ kolektyvas Jūsų paslaugoms!

Telefonai: 8 648 22182 ir 8 673 37087.


nuo 20:00 val. iki ryto

Naktišokiai

Vieta: Sodų g. 1, Babtai, Kauno rajonas
Organizatorius: Kauno rajono Babtų kultūros centras
Laimės dienai skirta tradicinių šokių mokymo programa iki pat ryto.


07:30–14:30

Laimingiausia diena progimnazijoje

Vieta: M. Gimbutienės g. 9
Organizatorius: Kauno Petrašiūnų progimnazija

Kokia diena mokykloje mokiniams gali būti pati laimingiausia? Tai diena be uniformų, namų darbų, neigiamų pažymių, atsiskaitymų ir kontrolinių, vyksta integruotos pamokos apie laimę, muilo burbulų fiesta, laimės loterija, Padėkų popietė, per pertraukas skamba muzika, o mokytojai keičiasi dėstomais dalykais. Jei laimingi mokiniai, tai laimingi ir mokytojai, ypač jei jie pagerbti, įvertinti ir mylimi.


7:30–15:00

Laimės diena Pilėnuose

Vieta: Šiaurės pr. 73
Organizatorius: Kauno Pilėnų progimnazija

Pilėnų progimnazijos mokiniai ir svečiai Laimės dieną minės žaisdami linksmus žaidimus pertraukų metu, skanaudami laimo vandenį, apsirengę geltonai ir skleisdami gerą nuotaiką.


7:30–15:00

Laimės diena Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje

Vieta: Trakų g. 39
Organizatorius: Kauno Vinco Kudirkos progimnazija

Foje, ant stendo, kviesime dalinti mintimis apie laimę. Skleisime komplimentų korteles iš rankų į rankas, foje papuošime žaliais kaip laimai balionais, kviesime pavienius mokinius ar jų grupes fotografuotis su žalia atributika, vaizduojant laimę. Laimingiausios nuotraukos autoriui bus skiriamas „Kaunas 2022“ prizas. Laimės dieną vainikuosime viktorina tarp trijų mokyklų: Kauno V. Kudirkos progimnazijos, A. Puškino gimnazijos bei S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos.


8:00–14:00

Laimės savaitė LSMUG

Vieta: Seredžiaus g. 4
Organizatorius: LSMU gimnazija

Pertraukų metu bus leidžiama muzika, biologijos pamokų metu moksleiviams apie negalias ir laimingą gyvenimą su negalia pasakos žmonės, susiduriantys su tuo kiekvieną dieną. Pilietiškumo pamokų metu II G klasės mokinius aplankys savanoriai, bendraujantys su negalią turinčiais žmonėmis. Taip pat vyks pirmasis „Laimės paštas“.


8:00–14:00

Laimės diena Dailės gimnazijoje

Vieta: Dailės gimnazija, Dainavos g. 1

Organizatorius: Dailės gimnazija

Vieningai ir draugiškai kursim didelę dekoraciją (laimą), dalinsime lipdukus susijusius su Laimės diena. Kartu kuriant šį projektą, sieksime susibūrimo ir didesnio bendradarbiavimo tarp klasių. Kurkime laimę kartu!


8:00–14:00

Laimės diena Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje

Vieta: Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Aukštaičių g. 78

Organizatorius:Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija

Surinkome besišypsančių bendruomenės narių nuotraukas, paklausėme kas jiems yra laimė. Atsakymus ir nuotraukas pamatysite mokykloje!


8:00–14:00

Laimės diena Jono Pauliaus II gimnazijoje

Vieta: Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103

Organizatorius:Jono Pauliaus II gimnazija

Laimė – gebėjimas džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Mokinių taryba prieš pamokas, prie mokyklos įėjimo mokinius pasitiks su šypsena veide, dalins lipdukus (šypsenėles). Pertraukų metu skambės muzika, bus dalinami laimės sausainiukai. Be to, mokykloje bus paskelbta diena be uniformų, aprangos kodas – žalia laimė. Mokinių taryba sveikins mokyklos administraciją.


8:00–14:00

Laimės diena VDU „Rasos“ gimnazijoje

Vieta: VDU „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40

Organizatorius: VDU „Rasos“ gimnazija

Kovo 20 d. – diena be kontrolinių! Pirmųjų pamokų metu ieškosime paslėptų užduočių, o per ilgąją pertrauką mėgausimes koncertu visai mokyklos bendruomenei. Ateik apsirengęs žaliai/geltonai!


9:40–12:15

Laimės diena Ugnės Karvelis gimnazijoje

Vieta: Mokyklos g. 5, Akademija
Organizatorius: Ugnės Karvelis gimnazija

Žaidimas „Killer’is“
Gimnazijos mokiniams bus dalinami individualūs numerėliai. Žmogus, norintis pasisavinti kito žaidėjo numerėlį, turės jį apkabinti. Nugalėtoju taps daugiausiai numerėlių surinkęs moksleivis. Žaidimo tikslas – suartinti gimnazijos mokinius.
Pradžia – nuo kovo 20 d. 9:40 val. iki kovo 22 d. 10:40 val. (pertraukų metu).

Stand up’as
Pirmą kartą rengiamas gimnazijos stand up’as, kurio metu kviesime mokinius skleisti laimę vieni kitiems. Gimnazijos mokiniai galės išbandyti savo stand up’o sugebėjimus ant gimnazijos scenos ir pasidalinti savo humoru su visa gimnazija ir svečiais iš miesto.
Pradžia – 10:30 val., pabaiga – 11:10 val.

„Twisteris“ per pertraukas
Pertraukų metu gimnazijos bendruomenei ir svečiams bus suteikta galimybė gimnazijos erdvėse sužaisti tikrai smagų žaidimą – „Twister“! Tai vienijantis ir linksmas žaidimas, kurį galima vadinti laimės šaltiniu.
Pradžia – 9:40 val., pabaiga – 12:15 val.


13:00–15:00

Pagauk Laimės paukštį

Vieta: Demokratų g. 36
Organizatorius: Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla

Pertraukų metu vyks registracijos į paskaitas/žaidimus, kurių tikslas – gerai praleisti laiką. Renginys prasidės po 5 pamokų, kai bus leidžiamas filmukas apie tai, kas vaikams yra laimė. Tuomet savo laimės istorija pasidalins mokinys, lankęs Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklą. Taip pat vyks lobių paieška po mokyklos apylinkes, paskaitos, žaidimai.


16:00–19:00

Laimės paštas

Vieta: Rotušės aikštė

Laimę gali suteikti nuoširdūs, smagūs palinkėjimai, gauti nuo kitų žmonių. Prieik prie Laimės pašto ir atsiimk laišką, kurį parašė nepažįstamas žmogus! Gavęs laišką galėsi parašyti kitam žmogui ir jį nudžiuginti! Taip nenutrūks laimės grandinė ir Laimės paštas nudžiugins kuo daugiau miestiečių. Laimės pašte bus laukiami ir laimės laiškai, kurie bus perduoti senelių namams, kad linkėjimai ir suteiktas demėsys pradžiugintų ir juos.

Programa

Programa
Rytas
Diena
Vakaras
Mokyklos
Akcentai

Istorija

Galerija

Globėjai
Pagrindiniai rėmėjai
Rėmėjai
Partneriai
Informaciniai patneriai
Apie laimę kalba
Ambasadoriai
Laimės radijas
KONTAKTINIS ASMUO

Irutė Tumaitė
El. paštas: irute@kaunas2022.eu
Telefonas: +370 663 55136

Oficiali Kaunas 2022  svetainė      Privatumo politika
© 2019  Kaunas 2022  Visos teisės saugomos